A co, jeśli to Ziemia jest jedynym miejscem, gdzie narodziły się inteligentne istoty...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Drewniany kominek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2016, 23:31
Jak byłam mała to zawsze zastanawiałam się czy gdzieś tam w galaktyce istnieją inni ludzie... bo w końcu galaktyka jest nieskończona więc może być tam wszystko... aż ciężko to pojąć :D
Odpisz
21 marca 2016, 05:43
@xd_ailatan: Galaktyka nie jest nieskończona :V
Odpisz
21 marca 2016, 07:59
@Gal_Anonim: Mnie tak uczą na geografii, więc podaję dalej ~ c:
Odpisz
21 marca 2016, 08:24
@xd_ailatan: wszechświat jest nieskończony. Galaktyka to tylko pewien obszar
Odpisz
21 marca 2016, 08:39
@arektatarowicz: Właśnie to miałam na myśli. Mój błąd sory :/
Odpisz
20 marca 2016, 19:31
To możliwe, ale przy wielkości Wszechświata bardzo mało prawdopodobne.
Odpisz
20 marca 2016, 21:11
@darcus: twoj avatar idealnie pasuje do twoich wypowiedzi ;D
Odpisz
20 marca 2016, 22:49
@darcus: jest też możliwość że życie powstało tylko na ziemi A gdzieś powstało zjawisko którego nie ma na ziemi i które nie zostało by nawet nazwane życiem Ale było by też tak złożone i mające jakoś "wolność ". . Jeśli tak mogę to ująć
Odpisz
20 marca 2016, 22:42
Nie uważasz że przy praktycznie nieskończonej wielkości Wszechświata i podobnie nieskończonej ilości Wszechświatów równoległych, twierdzenie że jesteśmy sami jest nieprawdopodobnie egoistyczne i niedorzeczne?
Odpisz
20 marca 2016, 21:39
może mi ktoś wytłumaczyć jakie inteligentne istoty (oczywiście chodzi o większość a nie o wyjątki)?
Odpisz
20 marca 2016, 20:08
wtedy ziemia była by stolicą wszechświata.
Odpisz
20 marca 2016, 20:27
@dopefish: nieźle to brzmi :D Ziemia - stolica wszechświata
Odpisz
20 marca 2016, 20:12
A co jeśli wszystkie inne formy życia które żyją poza ziemią kiedyś żyły na ziemi, ale uciekły?
Odpisz
20 marca 2016, 20:14
@the21gryzon: to właśnie o to chodziło autorowi
Odpisz
20 marca 2016, 20:16
@daglasio: autor napisał "będą kolonizować", a ja powiedziałem "skolonizowały"
Odpisz
20 marca 2016, 19:17
wejdź na facebooka, i wróć po godzinie, dalej będziesz nazywać ludzi inteligentnymi?
Odpisz
20 marca 2016, 19:25
@NitroNinja: Jest 7 miliardów ludzi (prawie) więc dość logiczne, że spora ich część to debile...Najgorsze, że wszyscy zasiedlili się na Facebook'u...
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 19:30
@Lacoste: Debili jest mało, ale są tak się skurczybyki ustawili że są wszędzie.
Odpisz
20 marca 2016, 19:54
@drzewiec: Trafiamy na nich codziennie ;-;.
Odpisz
20 marca 2016, 19:30
a może na innych planetach jest życie i teraz nas obserwują? nawet jak siedzimy na wc?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 19:26
A co jeśli nigdzie nie ma inteligentnej istoty?
Odpisz
20 marca 2016, 19:24
Wszechświat jest za duży by życie istniało tylko na jednej planecie...
Odpisz
20 marca 2016, 19:15
Inteligentne istoty... chyba nigdy na jeja nie byłeś ..
Odpisz
20 marca 2016, 19:12
Z czasem będziemy niszczyć kosmos kawalek po kawalku tak jak robimy to teraz z Ziemią. R.I.P wszechświat
Odpisz
20 marca 2016, 19:06
Większość ludzi nie jest inteligentna... \____/
Odpisz
20 marca 2016, 19:06
"Inteligente istoty"
Odpisz
20 marca 2016, 19:02
Admin, nie wiem co bierzesz ale daj trochę ;-;
Odpisz
20 marca 2016, 19:04
@Komandor_Brytania: Marchewek? To drogi towar, sam idź do marketu i se kup, a nie od Admina żebrzesz.
Odpisz