Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xd_ailatan

20 marca 2016, 23:31

Jak byłam mała to zawsze zastanawiałam się czy gdzieś tam w galaktyce istnieją inni ludzie... bo w końcu galaktyka jest nieskończona więc może być tam wszystko... aż ciężko to pojąć :D

Avatar Gal_Anonim

21 marca 2016, 05:43

@xd_ailatan: Galaktyka nie jest nieskończona :V

Avatar xd_ailatan

21 marca 2016, 07:59

@Gal_Anonim: Mnie tak uczą na geografii, więc podaję dalej ~ c:

Avatar arektatarowicz

21 marca 2016, 08:24

@xd_ailatan: wszechświat jest nieskończony. Galaktyka to tylko pewien obszar

Avatar xd_ailatan

21 marca 2016, 08:39

@arektatarowicz: Właśnie to miałam na myśli. Mój błąd sory :/

Avatar darcus

20 marca 2016, 19:31

To możliwe, ale przy wielkości Wszechświata bardzo mało prawdopodobne.

Avatar Egzi01

20 marca 2016, 21:11

@darcus: twoj avatar idealnie pasuje do twoich wypowiedzi ;D

Avatar Mike0807

20 marca 2016, 22:49

@darcus: jest też możliwość że życie powstało tylko na ziemi A gdzieś powstało zjawisko którego nie ma na ziemi i które nie zostało by nawet nazwane życiem Ale było by też tak złożone i mające jakoś "wolność ". . Jeśli tak mogę to ująć

Avatar Hubix

20 marca 2016, 22:42

Nie uważasz że przy praktycznie nieskończonej wielkości Wszechświata i podobnie nieskończonej ilości Wszechświatów równoległych, twierdzenie że jesteśmy sami jest nieprawdopodobnie egoistyczne i niedorzeczne?

Avatar megadeth116

20 marca 2016, 21:39

może mi ktoś wytłumaczyć jakie inteligentne istoty (oczywiście chodzi o większość a nie o wyjątki)?

Avatar dopefish

20 marca 2016, 20:08

wtedy ziemia była by stolicą wszechświata.

Avatar Pasztecik

20 marca 2016, 20:27

@dopefish: nieźle to brzmi :D Ziemia - stolica wszechświata

Avatar the21gryzon

20 marca 2016, 20:12

A co jeśli wszystkie inne formy życia które żyją poza ziemią kiedyś żyły na ziemi, ale uciekły?

Avatar daglasio

20 marca 2016, 20:14

@the21gryzon: to właśnie o to chodziło autorowi

Avatar the21gryzon

20 marca 2016, 20:16

@daglasio: autor napisał "będą kolonizować", a ja powiedziałem "skolonizowały"

Avatar NitroNinja

20 marca 2016, 19:17

wejdź na facebooka, i wróć po godzinie, dalej będziesz nazywać ludzi inteligentnymi?

Avatar Lacoste

20 marca 2016, 19:25

@NitroNinja: Jest 7 miliardów ludzi (prawie) więc dość logiczne, że spora ich część to debile...Najgorsze, że wszyscy zasiedlili się na Facebook'u...

Avatar drzewiec

Edytowano - 20 marca 2016, 19:30

@Lacoste: Debili jest mało, ale są tak się skurczybyki ustawili że są wszędzie.

Avatar Lacoste

20 marca 2016, 19:54

@drzewiec: Trafiamy na nich codziennie ;-;.

Avatar ALKATRAZ

20 marca 2016, 19:30

a może na innych planetach jest życie i teraz nas obserwują? nawet jak siedzimy na wc?

Avatar MRozu_ma_jeja

Edytowano - 20 marca 2016, 19:26

A co jeśli nigdzie nie ma inteligentnej istoty?

Avatar Lacoste

20 marca 2016, 19:24

Wszechświat jest za duży by życie istniało tylko na jednej planecie...

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 19:15

Inteligentne istoty... chyba nigdy na jeja nie byłeś ..

Avatar Riquinds

20 marca 2016, 19:12

Z czasem będziemy niszczyć kosmos kawalek po kawalku tak jak robimy to teraz z Ziemią. R.I.P wszechświat

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 19:06

Większość ludzi nie jest inteligentna... \____/

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 19:06

"Inteligente istoty"

Avatar Komandor_Brytania

20 marca 2016, 19:02

Admin, nie wiem co bierzesz ale daj trochę ;-;

Avatar Myszkapl

20 marca 2016, 19:04

@Komandor_Brytania: Marchewek? To drogi towar, sam idź do marketu i se kup, a nie od Admina żebrzesz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Zdeklasowani znowu

Pozdrawiam świetliki

Pilne

Drewniany kominek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka