Alternatywne użycie Pokemonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2012, 19:09
Hahahahaha LOL
Odpisz
19 lipca 2017, 19:56
@Slenderowiec2012: odkop odkop
Popatrz tylko na swój komentarz z 2012 roku
Gówniany prawda?
Odpisz
19 lipca 2017, 21:10
@Mrpoker: Ić, chciałem o tym zapomnieć.
Odpisz
19 lipca 2017, 21:12
@Slenderowiec2012: no cóż
Każdy pisał jakieś bezsensowne gówno
Odpisz
22 września 2018, 13:43
@Mrpoker: nawet ty.
Odpisz
24 września 2018, 15:30
@Grzechoooo: ni e
Odpisz
24 września 2018, 23:10
@Mrpoker: dag.
Odpisz
2 października 2018, 15:43
@Mrpoker: A pisanie "odkop odkop" jest dopiero bezsensownym gównem.
Odpisz
2 października 2018, 15:51
@Archeologwinternetach: też tak uważam.
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:54
@Mrpoker: witam
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:56
dupa jestes
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:56
@Mrpoker: ażebyś wiedział
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:57
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:35
@Mrpoker: Nie jesteś w niczym lepszy typie
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:54
@BetonowyMur: jeszdzhe jak
Odpisz
15 września 2021, 17:12
@Mrpoker:
Odpisz
23 lutego 2022, 20:52
@Slenderowiec2012: odświeżam ci mem ._.
Odpisz
22 października 2017, 20:38
O co chodzi z "Mam kolegę!" ?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 21:48
@Palauball: no że ma kolegę
Odpisz
28 kwietnia 2019, 22:54
@kijgjuhikk: Kurde teraz mi smutno przez to :c
Odpisz
8 września 2012, 08:27
bez ostatniego dymka mogłoby być
ale jest 4/5
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:27
@Baca_online: WWittAAJ mLOdyy czlEEKU pRZYYbbywaam Z dALeeKIej pRZYYszloSCI!!!
Odpisz
10 marca 2017, 19:28
WItaj IdiOTo PRZYbYwaM cI PoWIedZieć żE użYWAnie rAZ DUżych A RaZ maŁYCH
LIter JEst DEbilNE !
Odpisz
29 marca 2016, 16:17
kablem w dupe
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:07
@KontoUsunięte: nie
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:06
Chrmndr stahp
Odpisz
18 stycznia 2015, 23:57
Szacun że za pierwszym razem włączył usb *klap* *klap*
Odpisz
22 września 2014, 18:38
Jeżeli Pikachu się zesra to wtedy wyskoczy ERROR
Odpisz
29 marca 2014, 19:57
te nogi na przed ostatnim obrazkó XD
Odpisz
12 października 2013, 19:20
Jeśli ten cyndaquil w ogóle będzie chciał się zemścić to jak ewoluuje w typhlosiona to pikachu będzie miał prze***ne z tym pieczeniem pianek.
Odpisz
11 lipca 2013, 09:17
Laptop jest z Opla?
Odpisz
18 lutego 2013, 14:53
A pikachu się zesra.
Odpisz
5 lutego 2013, 13:16
mam kolege!
Odpisz
25 października 2012, 17:55
A jak piernie ...
Odpisz
25 października 2012, 17:55
To : Mam kolegę Wypowiedziane przez tego Cynadquli mnie rozbraja .
Odpisz