Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2022, 05:47
Ja bym przejechal
Odpisz
12 maja 2018, 23:38
Spójrzcie tylko na te komentarze...
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:41
@Lumaq: witamy w 2009 roku
Odpisz
21 sierpnia 2020, 09:49
@Lumaq: ? Co z nimi nie tak?
Odpisz
5 czerwca 2012, 15:56
żal
Odpisz
15 grudnia 2011, 11:33
wow
Odpisz
22 stycznia 2010, 00:11
Jaki żal xD
Odpisz
28 lipca 2009, 21:45
Wtf?!
Odpisz
27 lipca 2009, 18:05
przecież to ktoś mógł sobie kredą narysować,myślcie trochę
Odpisz
26 lipca 2009, 13:36
zdjęcie zostało zrobione w holandii kraju chwastów i ulubionej roslinki chodowlane polaków :) 5/5 tylko ze nie jest prawdziwe
Odpisz
25 lipca 2009, 15:51
takie se 3/5
Odpisz
25 lipca 2009, 14:47
Ciekawe gdzie jest.... fajne miejsce by poćwiczyć umiejętność utrzymywania się na rowerze.
Odpisz
24 lipca 2009, 23:51
no niezłe, niezłe. ew. potem na rower wodny (:
Odpisz
24 lipca 2009, 22:27
Noo.! xD
WięKsza nie potrzebbna.!
RoweReK.Się zmieści .! ;P
;);] 5
Odpisz
24 lipca 2009, 20:58
Jezdze w DH... taka sciezka tylko TRIALOWCY ;] SPOKO FOTA 5
Odpisz
24 lipca 2009, 12:27
1/5
Odpisz
23 lipca 2009, 15:29
chamstwo nie zna granic...
Odpisz