Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 01:15

I tak jest kurde zawsze gdy zatakujesz kobietę w grze ;-;

Avatar Kloffig

26 marca 2016, 19:42

dlatego warto mieć team

Avatar Andrzejof

26 marca 2016, 19:44

@Kloffig: zgadzam się

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2016, 04:51

@Kloffig: a mój ma mnie zawsze w dupie

Avatar DarkSpell

26 marca 2016, 20:50

Legion Commander nie miała blade maila(mam 1900mmr).

Avatar TrevorMan

26 marca 2016, 20:14

O bosz ale gowbo z tej doty
Czekam na rekord lapek w dol

Avatar login00

26 marca 2016, 20:24

@TrevorMan: Tak naprawdę Dota to inna wersja LoL'a nie wiem czemu wy mówicie, że jedna wersja jest gorsza skoro obie mają dobre i złe strony...

Avatar Rornoa

18 czerwca 2016, 17:32

@login00: Inna wersja xD

Avatar login00

2 lipca 2016, 22:30

@Rornoa: ? Grałem w to i to i powiedziałem swoimi słowami co sądzę.

Avatar Rornoa

2 lipca 2016, 22:34

@login00: Idąc tą logiką, CoD to inna wersja BF'a ok

Jakim cudem gra współdzieląca tylko gatunek i pare cech lola jest jego inną wersją?

Avatar login00

2 lipca 2016, 22:36

@Rornoa: Eh....
to moje słownicto jest ch**owe...

Avatar ALKATRAZ

26 marca 2016, 19:28

LOL mnie wkurza

Avatar GamersUnited

26 marca 2016, 19:48

@ALKATRAZ: Ale to jest dota...

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 20:47

@GamersUnited: Lol go wkurza.To jest dota, ale wkurza go lol.

Avatar GamersUnited

26 marca 2016, 22:25

No ale na obrazku nie ma lola, więc jest to komentarz niezwiązany z obrazkiem , czyli spam.

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 22:26

@GamersUnited: To jest ALKATRAZ wiekszosc jego komentarzy nie jest zwiazana z obrazkiem

Avatar GamersUnited

26 marca 2016, 22:28

No wiem.

Avatar ragnarok5255

18 marca 2016, 19:04

Moze mi ktos podac nazwy bohaterow?

Avatar Alvarous

18 marca 2016, 19:07

@ragnarok5255: Ta w niebieskim Crystalmaiden ta z hełmem w skrzydła Legion commander Ten taki motylkowaty cuś puckTen z rogami terroblade i ostatni fioletowy slardar

Avatar Sebzer

18 marca 2016, 19:07

@ragnarok5255: To chyba z Doty a nie z lola wiec nwm. Dolaczam do pytania

Avatar Alvarous

18 marca 2016, 19:29

@Sebzer: Przecież napisałem na górze ;-;

Avatar Szczyt_jeja

18 marca 2016, 19:54

@Alvarous: Przecież patrz na czas napisania.

Avatar Niszczyiel

26 marca 2016, 19:36

@Sebzer: Ta żółta to legion cimmander jej ulti pozwala na zrobienie "Pojedynku" z jednym przeciwnikiem na autoataki...
jeśli któraś ze stron wygra otrzymuje premię do dmg która się kumuluje wiem bo kiedyś grałe w Dotę

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 19:19

#taksięciągledzieje

Avatar TwalotSparkl

19 marca 2016, 21:35

A potem pojawił się nowy patch i Aghanim Scepter :')

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

A, okej

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka