Gdybym chociaż potrafiła oddychać pod wodą...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2016, 00:09
ale po co wychodzić z domu ? :/
Odpisz
26 marca 2016, 00:21
@panfikk: Żeby znaleźć dziewczyne i ją wy**chać? Proste jak siusiak po braweranie
Odpisz
26 marca 2016, 01:08
@panfikk: po hlyp i inne rzeczy
Odpisz
26 marca 2016, 01:37
przecież od tego są ludzie którym się chce wychodzic :v
Odpisz
26 marca 2016, 08:03
@panfikk: ja nie chce a mnie wyrzucają bym po chleb zasuwał ;'v
Odpisz
26 marca 2016, 08:45
I know that feel Bro.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
26 marca 2016, 09:32
@maxiu1244: wgl widać mi skina? bo nwm bo mi jeja pisało że coś tam coś tam xd
Odpisz
26 marca 2016, 10:42
zależy jakiego skina ;c
Odpisz
26 marca 2016, 11:44
@maxiu1244: taka dziewczyna z czerwonymi włosami w kapturze co ma w ustach linki od stanika
Odpisz
26 marca 2016, 12:52
widać *lenyface*
Odpisz
4 kwietnia 2016, 17:25
@Ch4rles: aha
Odpisz
26 marca 2016, 12:01
Pogram trochę w Fife to schudnę ;_;
Odpisz
26 marca 2016, 10:24
Ja w tym roku wybrałam żarcie. 50 kg i 155cm to jeszcze nie tak źle.
Odpisz
26 marca 2016, 09:36
Na ogarnięcie się już za późno, trzeba było zacząć w tamtym roku. Teraz to jedynie możesz sobie wyrabiać formę na następne wakacje w 2017. Schudnąć owszem da się nawet 20kg do tego lata, ale to co Ci zostanie na ciele bez wykształconych mięśni i napiętej skóry to wolałbym tego nie oglądać jako przypadkowy gość na plaży.
Odpisz
26 marca 2016, 08:25
No właśnie, małe cycki!
Odpisz
26 marca 2016, 08:01
Schudniesz? ;o
Odpisz
25 marca 2016, 21:40
A po h*j mi to wiedzieć , mam inne zajęcia np łapanie dziewczyn *lenny face*
Odpisz
25 marca 2016, 22:31
@FuryGaming: Łapanie dziewczyn... ale za co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 marca 2016, 01:07
@PewnySiebieUkeThranduil: za słowo
Odpisz
26 marca 2016, 07:42
@PewnySiebieUkeThranduil: Łapanie i gwa ... gigawaty , tak tak gigawaty.
Odpisz
25 marca 2016, 21:40
No to się nie chwal swoją otyłością, tylko weź się za siebie!
Odpisz
25 marca 2016, 23:36
@FallOutGirl: Przyszłą otyłością, na razie jest nadwaga ;)
Odpisz
26 marca 2016, 07:40
@julka1280: Nadal nie ma powodu do radości.
Odpisz
26 marca 2016, 07:19
To zamiast pie**olić weź się za siebie :v
Odpisz
26 marca 2016, 00:59
ta skała długo nie wytrzyma
Odpisz
25 marca 2016, 22:47
No to się ogarnij, a nie siedzisz przed komputerem, żresz,wrzucasz obrazki o tym, jaka to jesteś gruba i pierdzisz w tapczan.
Odpisz
26 marca 2016, 00:23
"Pierdzisz na tapczan" - R.I.P Tapczan 2016 [*]
Odpisz
26 marca 2016, 00:05
Potas.
Odpisz
25 marca 2016, 23:37
czyli będe mieć ogon?
Odpisz
25 marca 2016, 22:37
Dzisiaj usuwam konto żegnajcie :(
Odpisz
25 marca 2016, 22:39
@DasHesh: Spi***alaj na dobre!
Odpisz
25 marca 2016, 22:43
@DasHesh: " Papatki ! *wyszczał z rakiety " ~ Jinx
Odpisz
25 marca 2016, 22:52
@TheTemplar: Kiedy robiemy imprezem? Dzifki jusz zamofiam.
Odpisz
25 marca 2016, 23:09
@DasHesh: 51 minut do końca dnia.
Pośpiesz się.
Odpisz
25 marca 2016, 23:21
@DasHesh: Żegnamy DasHesh.
Odpisz
25 marca 2016, 23:35
@DasHesh: Miło cię było nie znać
Odpisz
25 marca 2016, 23:35
@DasHesh: *włącza stoper* jeszcze 25 minut. Czekamy.
Odpisz
25 marca 2016, 23:51
@DasHesh: potas
Odpisz
25 marca 2016, 23:58
@julka1280: Dwie minuty!
Odpisz
26 marca 2016, 00:00
Nie zdążył. Napisał to wczoraj a dzisiaj jest sobota...
Odpisz
26 marca 2016, 00:01
@DasHesh: Whoops, już za późno :/
Odpisz
26 marca 2016, 01:38
@DasHesh: Ponad 1,5 godziny po czasie
Coś nie wyszło XD
Odpisz
25 marca 2016, 22:57
Jeszcze nie ma Wiosny
Odpisz
25 marca 2016, 22:58
@CrazzyMonte: Jest od paru dni.
Odpisz
26 marca 2016, 00:02
@CrazzyMonte: chyba za długo siedzisz przed kompem :v
Odpisz