Miałem już dość bycia miłym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
A jednak zrobili to w ten sposób
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2016, 13:49
Ja tak robię od zawsze, i mówią że to "brak szacunku", potem puszczam im nagranie jak mówią to samo, i ich zatyka... Ich mina wtedy jest bezcenna...
Odpisz
30 marca 2016, 14:53
@nimo2001: Nielegalne nagrywanie bez zgody jest karane więzniem . Będziesz miał cele z Świnką Popką.
Odpisz
30 marca 2016, 14:57
@Czyzyk5: XD...
Mam jakieś tam prawo na nagrywanie, a to że on się załapał na nagraniu, to już nie moja wina...
Odpisz
30 marca 2016, 17:07
@Czyzyk5: Na swój użytek można nagrywać do woli. Nie wolno jedynie publikować.
Odpisz
30 marca 2016, 16:00
Te zaskoczenie niektórych ludzi gdy traktuje ich tak samo jak oni mnie traktują ;-;
Odpisz
30 marca 2016, 15:53
Ludzie nie lubią prawdy...
Odpisz
30 marca 2016, 13:28
też bądź wściekły
Odpisz