Tak to mniej więcej działa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2016, 19:15
głupie
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 10:20
@ALKATRAZ: zapewne lepsze niż 100% twoich dodanych obrazków ;)
jeśli jakieś są :D
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:32
katar i na wedug mnie jest zbyt dobra I zbyt łatwą postacią żebym nią grał
/_\ - namiot na czałki w dół żeby mi nie napadało na gowe
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:18
@kubczakof: pisze sie kata, nie katar ;_;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:40
ten moment kiedy nie wiesz o co chodzi bo nie grałeś tą postacią
|____|
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:14
@mrklorens: Ta postać jest cholernie łatwa.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:38
@Fina258: w lolu jest coś takiego jak łatwa lub trudna postać? bo myślałem że musisz się nauczyć grać i tyle
|___|
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:43
@mrklorens: Ult rozpi***ala wszystko do o koła jak się ma z 3-4 lub więcej rabadonów
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:51
@mrklorens: Sa postacie dla poczatkujących i te wymagające nie tylko wprawy, ale i znajomości mechaniki gry. I właśnie takie postacie są głównie w mecie.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:46
@mrklorens: No niby tak, ale jedne łatwiej ogarnąć, niż inne.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:19
@mrklorens: ekko w sezonie 5, klikałeś R i PUF Źodyn nie przeżył
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:01
@Illuminati: I w żodnygo nie trafiłeś.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:02
@mrklorens: Eee tam... troszkę pograsz i Katariną killasz ile chcesz.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:23
ja na tito pente na 2 lvl wbiłem na graczach xD (tito=Teemo=Szatan)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:16
Pamiętam kiedyś jak to na botach się robiło penty używając tylko shunpo ;-;.
Odpisz
19 marca 2016, 11:39
Ja to muszę naku*wiać wszystkie klawisze -_-
Odpisz
19 marca 2016, 10:27
Wiesz, ja jako Katarina miałem K/D około 0.3.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:30
@Szczyt_jeja: Pffff. to jest nic, ja raz jak grałem rankeda to moja drużyna miały staty 0:62. To do dopiero było coś nie ubić nawet 1 wroga w całym meczu XD
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 10:15
Nie mniej więcej... Tylko dokładnie tak to działa
Odpisz