Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

2 kwietnia 2016, 19:15

głupie

Avatar Illuminati

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 10:20

@ALKATRAZ: zapewne lepsze niż 100% twoich dodanych obrazków ;)

jeśli jakieś są :D

Avatar kubczakof

2 kwietnia 2016, 23:32

katar i na wedug mnie jest zbyt dobra I zbyt łatwą postacią żebym nią grał

/_\ - namiot na czałki w dół żeby mi nie napadało na gowe

Avatar Illuminati

3 kwietnia 2016, 10:18

@kubczakof: pisze sie kata, nie katar ;_;

Avatar mrklorens

2 kwietnia 2016, 20:40

ten moment kiedy nie wiesz o co chodzi bo nie grałeś tą postacią
|____|

Avatar Fina258

2 kwietnia 2016, 21:14

@mrklorens: Ta postać jest cholernie łatwa.

Avatar mrklorens

2 kwietnia 2016, 21:38

@Fina258: w lolu jest coś takiego jak łatwa lub trudna postać? bo myślałem że musisz się nauczyć grać i tyle
|___|

Avatar maxiu1244

2 kwietnia 2016, 21:43

@mrklorens: Ult rozpi***ala wszystko do o koła jak się ma z 3-4 lub więcej rabadonów

Avatar konbed

2 kwietnia 2016, 21:51

@mrklorens: Sa postacie dla poczatkujących i te wymagające nie tylko wprawy, ale i znajomości mechaniki gry. I właśnie takie postacie są głównie w mecie.

Avatar Wardan

2 kwietnia 2016, 23:46

@mrklorens: No niby tak, ale jedne łatwiej ogarnąć, niż inne.

Avatar Illuminati

3 kwietnia 2016, 10:19

@mrklorens: ekko w sezonie 5, klikałeś R i PUF Źodyn nie przeżył

Avatar Fina258

4 kwietnia 2016, 20:01

@Illuminati: I w żodnygo nie trafiłeś.

Avatar Fina258

4 kwietnia 2016, 20:02

@mrklorens: Eee tam... troszkę pograsz i Katariną killasz ile chcesz.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2016, 19:23

ja na tito pente na 2 lvl wbiłem na graczach xD (tito=Teemo=Szatan)

Avatar Lacoste

2 kwietnia 2016, 19:16

Pamiętam kiedyś jak to na botach się robiło penty używając tylko shunpo ;-;.

Avatar feniks100

19 marca 2016, 11:39

Ja to muszę naku*wiać wszystkie klawisze -_-

Avatar Szczyt_jeja

19 marca 2016, 10:27

Wiesz, ja jako Katarina miałem K/D około 0.3.

Avatar TheGreatcat

2 kwietnia 2016, 19:30

@Szczyt_jeja: Pffff. to jest nic, ja raz jak grałem rankeda to moja drużyna miały staty 0:62. To do dopiero było coś nie ubić nawet 1 wroga w całym meczu XD

Avatar Henzej

Edytowano - 19 marca 2016, 10:15

Nie mniej więcej... Tylko dokładnie tak to działa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Drewniany kominek

Rel

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka