Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar minom321

11 czerwca 2020, 21:29

Pamiętam że kiedyś coś się z nim stało i każdy kolor był szary

Avatar gury_wamac

14 stycznia 2020, 23:34

Mam nadal i codziennie na nim gram

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 21:47

Znam taki trik w paincie z xp: zarnaczenie czegoś kolorowego+shift+ruszanie myszką byle jak (jesli macie xp to dajcie łapke w górę!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Moje_Rysunki12

10 listopada 2016, 22:29

Wszyscy siem pytajo: Jak to zrobiłaś?! xD

Avatar Trolloryb

12 stycznia 2020, 13:47

tyle samo liter
#odkop

Avatar EpicArcher

19 marca 2016, 19:25

U mnie w szkole to najlepsza rozrywka na infie. Mamy kompy z xp :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Moje_Rysunki12

8 listopada 2016, 09:35

@DjRomulo199916: Popieram.

Avatar RadzieckiPiesel

10 listopada 2016, 10:03

@Moje_Rysunki12: order IE

Avatar Weekendowa

18 lipca 2016, 23:52

Pamiętam jak zawsze z babcią rysowałyśmy domki :D

Avatar smokeu

25 maja 2016, 06:56

w szkole go mam

Avatar nalorek1972

27 kwietnia 2016, 12:26

A kto pamięta Paintbrush z 3.1 ?

Avatar Choi_Seunghyun

29 kwietnia 2016, 15:54

@nalorek1972: JA!!!!!!!!!!!!!! Ale to było za czasów mojego tatY, ale i tak był za biedny.

Avatar Szeptol02

4 kwietnia 2016, 16:53

Pamiętam jak na informatyce pani nauczyła mnie robić walce i je**łem wężami na prawo i lewo

Avatar konbed

4 kwietnia 2016, 11:49

Pamiętam jak po lekcjach w piątek była lekcja informatyki w dwóch salach. W jednej była serio informatyka, a w drugiej graliśmy na jeja, albo całą klasą w Unreal Tournament(to z 99'). No, a nauczyciel grał w plemiona i śmiał się z noobów xD

Avatar TowarzyszSucharek

4 kwietnia 2016, 01:46

jak byłem w pierwszej klasie to na informatyce zawsze po zakończeniu zadań rysowalismy

Avatar Lady_Deadpool

3 kwietnia 2016, 22:39

Pfff...
Kilka?
Beach Please.
Mam folder na pulpicie, folder w folderze na pulpicie i jeszcze folder w folderze na pulpicie.
I niedawno stworzyłam kolejny.

Avatar infuat

3 kwietnia 2016, 22:06

Mam, używam na wieki wieków Enter

Avatar PolskiRusek

3 kwietnia 2016, 21:32

Jeśli cokolwiek pamiętasz, to nie masz sklerozy...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 20:42

Ja dalej z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 20:36

Ja pamiętam z win 98.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka