Jeśli pamiętasz Painta z Windowsa XP
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2020, 21:29
Pamiętam że kiedyś coś się z nim stało i każdy kolor był szary
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:34
Mam nadal i codziennie na nim gram
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:47
Znam taki trik w paincie z xp: zarnaczenie czegoś kolorowego+shift+ruszanie myszką byle jak (jesli macie xp to dajcie łapke w górę!
Odpisz
29 kwietnia 2016, 15:56
no tak pamiętam
Odpisz
2 maja 2016, 21:09
@Choi_Seunghyun: ale co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
10 listopada 2016, 14:18
Pamiętam ten Trick... Ten z obiektami w ,,3D''?
Odpisz
10 listopada 2016, 22:03
@Moje_Rysunki12: Jak w 3 postawówce go pokazałem na infie to se wyobraź ich reakcje
Odpisz
10 listopada 2016, 22:28
Znam to uczucie xD
Odpisz
10 listopada 2016, 22:29
Wszyscy siem pytajo: Jak to zrobiłaś?! xD
Odpisz
12 stycznia 2020, 13:47
tyle samo liter
#odkop
Odpisz
19 marca 2016, 19:25
U mnie w szkole to najlepsza rozrywka na infie. Mamy kompy z xp :(
Odpisz
19 marca 2016, 19:35
@EpicArcher: no to co? XP jest dobrym systemem.
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 19:39
@Krzyniu: ale starym i nieaktualnym. W dodatku te komputery hałasują jak karabin maszynowy ;P
Odpisz
19 marca 2016, 19:39
@EpicArcher: u nas tez
Odpisz
19 marca 2016, 23:47
@EpicArcher: Znam ten ból...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:39
@EpicArcher: My mamy komputery z Apple ;_; Mają badziewny system. Nic się tam nie da zrobić.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:48
@JapanBall: współczuję :v
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:02
@Krzyniu: ja mam XP do teraz.uważam, że kupię nowy jak ten obecny się zepsuje
Odpisz
29 kwietnia 2016, 15:55
@Krzyniu: Ale zamiast hangula są jakieś pierdo***e prostokąty.
Odpisz
8 listopada 2016, 09:35
@DjRomulo199916: Popieram.
Odpisz
10 listopada 2016, 10:03
@Moje_Rysunki12: order IE
Odpisz
18 lipca 2016, 23:52
Pamiętam jak zawsze z babcią rysowałyśmy domki :D
Odpisz
25 maja 2016, 06:56
w szkole go mam
Odpisz
27 kwietnia 2016, 12:26
A kto pamięta Paintbrush z 3.1 ?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 15:54
@nalorek1972: JA!!!!!!!!!!!!!! Ale to było za czasów mojego tatY, ale i tak był za biedny.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:53
Pamiętam jak na informatyce pani nauczyła mnie robić walce i je**łem wężami na prawo i lewo
Odpisz
4 kwietnia 2016, 11:49
Pamiętam jak po lekcjach w piątek była lekcja informatyki w dwóch salach. W jednej była serio informatyka, a w drugiej graliśmy na jeja, albo całą klasą w Unreal Tournament(to z 99'). No, a nauczyciel grał w plemiona i śmiał się z noobów xD
Odpisz
4 kwietnia 2016, 01:46
jak byłem w pierwszej klasie to na informatyce zawsze po zakończeniu zadań rysowalismy
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:39
Pfff...
Kilka?
Beach Please.
Mam folder na pulpicie, folder w folderze na pulpicie i jeszcze folder w folderze na pulpicie.
I niedawno stworzyłam kolejny.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:06
Mam, używam na wieki wieków Enter
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:32
Jeśli cokolwiek pamiętasz, to nie masz sklerozy...
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 20:42
Ja dalej z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:36
Ja pamiętam z win 98.
Odpisz