Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie po oczach
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2016, 18:17
chyba już wiem czemu serwery ubisoftu nie działają
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:11
Ubisoft rządzi
Odpisz
12 kwietnia 2016, 14:55
kocham logikę internetu.
,,Ubisoft to gówno, największy bullshit świata"- powiedziała to osoba która później zaczyna grać w AC czy FC
Odpisz
12 kwietnia 2016, 07:28
Widzisz tak tylko w Polsce jest
Odpisz
12 kwietnia 2016, 00:25
To uczucie gdy każdy zaczyna hejtować Ubisoft ale sami już nie wiedzą dlaczego...
Odpisz
11 kwietnia 2016, 21:02
Ale diwiżyn to ty szanuj
Odpisz
11 kwietnia 2016, 20:03
Dlaczego EA to najgorszy dystrybutor gier w Ameryce ? Bo Ubisoft ma siedzibę we Francji .
Odpisz
11 kwietnia 2016, 18:37
Czekam na prawdziwego Raymana 4 Ubisofcie >:C
Odpisz
11 kwietnia 2016, 18:07
Włączył ktoś jedną z gier ubisoftu i bluescreen...
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2016, 18:01
Jedyna, za*ebista gra Ubisoftu to Hirosy.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2016, 18:26
@PaulinkaPaulincia: A Assassin's Creed ?
A Far Cry ?
Odpisz
11 kwietnia 2016, 18:54
Ano faktycznie, Assassin jest Ubisoftu. A Far Cry mi jakoś do gustu nie przypadło. :v
Odpisz
11 kwietnia 2016, 18:58
@PaulinkaPaulincia: Valiant hearts?
Odpisz
20 marca 2016, 19:18
piękny BlueScreen do muzeum
Odpisz
20 marca 2016, 14:04
Może dlatego, że to taki trochę wyludniony Nowy Jork?
Odpisz
20 marca 2016, 14:20
Nie. To przez ich serwery
Odpisz