Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dajboom

12 kwietnia 2016, 18:17

chyba już wiem czemu serwery ubisoftu nie działają

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 16:11

Ubisoft rządzi

Avatar tr_8r

12 kwietnia 2016, 14:55

kocham logikę internetu.
,,Ubisoft to gówno, największy bullshit świata"- powiedziała to osoba która później zaczyna grać w AC czy FC

Avatar PrezydentDuda

12 kwietnia 2016, 07:28

Widzisz tak tylko w Polsce jest

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 00:25

To uczucie gdy każdy zaczyna hejtować Ubisoft ale sami już nie wiedzą dlaczego...

Avatar aczan

11 kwietnia 2016, 21:02

Ale diwiżyn to ty szanuj

Avatar Czyzyk5

11 kwietnia 2016, 20:03

Dlaczego EA to najgorszy dystrybutor gier w Ameryce ? Bo Ubisoft ma siedzibę we Francji .

Avatar lorax12

11 kwietnia 2016, 18:37

Czekam na prawdziwego Raymana 4 Ubisofcie >:C

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 18:07

Włączył ktoś jedną z gier ubisoftu i bluescreen...

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 11 kwietnia 2016, 18:01

Jedyna, za*ebista gra Ubisoftu to Hirosy.

Avatar
BobParowaOfficial

Edytowano - 11 kwietnia 2016, 18:26

@PaulinkaPaulincia: A Assassin's Creed ?
A Far Cry ?

Avatar PaulinkaPaulincia

11 kwietnia 2016, 18:54

Ano faktycznie, Assassin jest Ubisoftu. A Far Cry mi jakoś do gustu nie przypadło. :v

Avatar pamech

11 kwietnia 2016, 18:58

@PaulinkaPaulincia: Valiant hearts?

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 19:18

piękny BlueScreen do muzeum

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 14:04

Może dlatego, że to taki trochę wyludniony Nowy Jork?

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 14:20

Nie. To przez ich serwery

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ravios
Dodane przez: Ravios

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie po oczach

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka