Fani S.T.A.L.K.E.R-a za 50 lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2021, 10:56
Nie gadaj type młody tylko pakuj dupę do auta, jedziemy do kordonu
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:49
Just a normal Lifeofboris #reklamakanalu
Odpisz
3 kwietnia 2016, 16:15
Stary Karma dla psów jest więcej warta-uwielbiam ten tekst
Odpisz
3 kwietnia 2016, 08:49
To na pewno sprawdzi się z Dark_Dante.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:24
@Skwarek218: Znalazłem twój komentarz -.-
Odpisz
3 kwietnia 2016, 11:06
@Dark_Dante: Wiem.Myślałem,że zareagujesz bardziej pozytywnie.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:52
Ostatnio pobrałem jakiś f2p RPG a tam announcer ze S.T.A.L.K.E.R.a Call of the Pripyat omawia lore
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:43
Tutududu tutududu tutududu tu tu tu tutududu dududu du duuuuuu tudududu tudududu tudududu tu duuu dud dudu duuu duuu duuuu
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:14
Phi, wy tu se gracie a ja się bawię w stalkera w zonie :v O, nocni ;_; *podnosi miotacz płomieni* No, naku*wiać potworki
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:39
Ja teraz czekam na escape from tarkow. Gra wygląda ciekawie ale zobaczymy co wyjdzie :/
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:16
gdyby w stalker były karabiny maszynowe ,ach to by jeszcze lepiej wspominał tą grę.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:33
@tr_8r: yyy, ty chyba nie grałeś w Stalkera. Brak KM? Są.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:36
@tr_8r: som, Rosja bez typowego AK-47 to nie Rosja
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 10:12
Po pierwsze. Nie AK-47, to jest prototyp, tylko KBK AK. Po drugie, KBK AK to nie KM a zwykły karabin.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:15
@Komandor_Brytania: to ty jesteś specem od broni, nie ja
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:17
Ja tylko poprawiam ludzi :v Chyba nawet zacznę poprawiać twórców gier ;_;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:23
@tr_8r: Przecież w dwóch częściach jest PKM.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:36
@Komandor_Brytania: ok :V
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:07
Czekam na taki z Doom'em.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 08:55
"W sumie to i tak gówno pamiętam, możesz mnie traktować jak kota."
Odpisz
20 marca 2016, 19:49
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
20 marca 2016, 20:45
A nuu cheeki breeki iv damke !
Odpisz
20 marca 2016, 23:14
Get out of here stalker
Odpisz
21 marca 2016, 02:21
powiedziałem wejdź nie stój tak
Odpisz
21 marca 2016, 06:56
Takie powiedzenie bandytów ze S.T.A.L.K.E.R.A.
Oznacza ono mniej więcej:
Szast prast i mamy damkę
Odpisz
23 marca 2016, 07:01
No i co mi przynosisz?
Odpisz