Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2021, 12:33
Ogryzek ten na YouTube?
Odpisz
31 października 2018, 22:40
kurde niemcy atakują! szykowac fort i zabezpieczyć wioski w minecraft! szykują się druga wojna minecraftow'a! (po pierwszą ogryzek nakrącił pozdro dla ogryzka bez pestek)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 07:33
Wiesz, że coś jest nie tak, kiedy orientujesz się, że budujesz posąg Hitlera w Minecrafcie.
Odpisz
5 marca 2017, 23:11
@GetRekt_MLG: tu bardziej chodzi o to, że mein to znaczy mój. Hitlera niby
Odpisz
10 marca 2017, 21:06
a Craft to bodajże krawiec jest.. oznacza to więc w wolnym tłumaczeniu "mój krawiec"
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:12
Minecraft 6.11 Nazi Update.
Odpisz
17 października 2016, 21:04
Fuhherercraft
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 15:42
blitzkrieg!!!!!
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:58
the hitler update
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:24
Ja bardzo przepraszam ale moim zdaniem lepiej by bylo "Mein Kraft"
czyli "Moja siła"
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:18
@JPsoldier: Popieram.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:16
@JPsoldier: Zgadzam się w 100% :)
Odpisz
21 marca 2016, 17:12
Co tak dużo Hitlera w poczekalni?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:18
Bo zbliżają się Adolfinki.Bawmy i weselmy się ;)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:18
Bo się rozdwoiłem :)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:21
A teraz podpalić!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:04
Ho ho ho o ty śmieszku w nagrodę da ci darmowy prysznic
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:09
@Szybki__Mnich: Najlepiej gazowany :)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:11
woda gazowana najlepsza ;)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:14
@Szybki__Mnich: Niemcy polecaja 👍
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:17
Adolf poleca
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:22
@Szybki__Mnich: Adolf Rybkel
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:26
@Szybki__Mnich: German stronk!!!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:03
Zakładam że ten pomnik budowali żydzi?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 15:19
czo ta sfastyka?
Odpisz
21 marca 2016, 15:53
Nie nie nie nie!
Nie nie nie!
Nie!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:56
nein!
Odpisz
21 marca 2016, 15:29
nie najorzej
Odpisz