Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
A jednak zrobili to w ten sposób
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2018, 23:47
2 części SW w których widziałem yj Kylo. O 2 części za dużo! NIECH GO W KOŃCU ZABIJĄ I NIE ROBIĄ Z TEGO TELENOWELI
Odpisz
21 marca 2016, 21:49
Kylo jest fajny, lubię go. Nawet bez maski.
Odpisz
21 marca 2016, 22:23
Większość ludzi po prostu nie załapało o co chodzi w tej postaci. Narzekają że Kylo nie jest takim badassem jak Vader, lecz nie dostrzegają, że sam Kylo jest tym faktem zawiedziony.
Odpisz
21 marca 2016, 22:51
Dzięki ^^
Odpisz
21 marca 2016, 22:58
@Kylo_Ren: (´• ω •`)
Odpisz
23 marca 2016, 21:15
po namyśle lubię go ale zabił Hana...lubię ale nie lubię... Rozdziera się właśnie na 2 cz myśląc czy go lubić czy nie ;-; help mi
Odpisz
29 marca 2016, 10:06
@mrofpower: lup lup nie lup
Odpisz
29 marca 2016, 10:25
@Kylo_Ren: I tak zginiesz na końcu najnowszej trylogii -_-
Odpisz
29 marca 2016, 10:31
@TheTemplar: To didnej, pewnie się nawróci w VIII, a w IX pomoże Rey zabić Snoke'a
Odpisz
29 marca 2016, 10:34
nie podoba mi się nie dlatego że nie jest jak Vader...Chodzi mi o to że jego cechy charakteru przesadzono. Miał być straszny z tymi atakami szału a wyszło że nawet zwykły szturmowiec go nie słucha gdy je ma. Ludzie oczekiwali czarnego charakteru a dostali postać tragiczną która jest tylko pacynką w rękach prawdziwego złego...
Odpisz
29 marca 2016, 11:57
Też go lubię, w końcu to mój wnuk (:
Odpisz
29 marca 2016, 12:29
@Kylo_Ren: Morda Podróbo...
Odpisz
29 marca 2016, 13:08
@KajloRen: Ty jesteś podróbą ,kto ma Kylo_Ren? Kto był pierwszy na jeja z Kylo ? Ja więc kto tu jest podróbą ? Ty -,-#
Odpisz
29 marca 2016, 13:52
@Kylo_Ren: Nie mam więcej argumentów...
Odpisz
29 marca 2016, 21:13
@SetAbominae: Ale Kylo Ren przecież zginął na star-killerze, prawda?
Odpisz
29 marca 2016, 21:22
@Lujis: Nope. Został ranny, ale na 100% przeżył. Chyba, że miał być drugim Maulem, ale mocno w to wątpię
Odpisz
30 marca 2016, 18:12
@mrofpower: Ja mam tak samo.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 21:38
Nareszcie znalazłam kogoś kto lubi Kylo Rena!!! Jest!
Odpisz
25 grudnia 2017, 00:24
@mrofpower: TAKIE PIERWSZE WRAŻENIE : KOCHAM
KIEDY ZABIŁ HANA: ZGIŃ SZMATO, NIECH CIE TYLKO ZNAJDĘ TO *****....
Odpisz
20 maja 2017, 22:24
UWAGA
Ten wierszyk dedykuję wszystkim fanom Nowego Kanonu Disneya:
Idą sobie razem
Luke i Ben Skywalker
Widzą Kylo Rena
I głupio im trochę
"Przebudzenie Mocy"
To "Nowa nadzieja"
Tylko że w tej starej
Brakło tego geja
Ben patrzy na ojca
Tamten kręci głową
"To nie nasza wina
To był Disney, słowo!"
"Jak oni mnie mogli"
Syn mu odpowiada
Z Jacenem połączyć!
Zbrodnia to nielada!"
"Jacen Solo przynajmniej
Miał jakiś charakter
A ten PRZEGRYW, >Ben Solo<
Ukradł dziadku maskę"
"Siedzi przy niej nocami
Pijany z nią gada
Dziadek mu pewnie na to
>Weź sobie łeb zbadaj<"
"Ale on go nie słucha
Do reszty zwariował
Szkoda, że mu Chewbacka
W głowę nie wcelował"
"Widzisz, synu" - Luke na to
"Stary Kanon rządził
A ten ich głupi Disney
Zgw*łcił nas porządnie"
"Nie słuchał Lucasa
Z fabułą się rządzi
Jedyne co dobre
To >Rogue One< sporządził"
"Chociaż nasz Kyle Katarn
Gdyby go zobaczył
Powiedziałby pewnie:
>Eee tam, to cieniasy<"
"Pamiętaj więc fanie
Choćby nie wiem co:
Old Canon najlepszy
Disney - zgw*łcił go"
Amen.
Odpisz
21 marca 2016, 21:46
To by było piękne. :D
Odpisz
22 marca 2016, 06:49
:') spełnienie marzeń
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:48
Jak ty mnie dobrze rozumiesz :'). Pjona!
Odpisz
6 kwietnia 2016, 22:34
@PrawdziwaRey: Piona! :D
Odpisz
7 kwietnia 2016, 06:34
:D
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:53
dobrze ni do Lei ni do Hana I Luk;e tylko w dziatka
Odpisz
29 marca 2016, 22:47
Przypomniała mi się scena rukii z Bleach ...
Odpisz
29 marca 2016, 23:14
@arni2012: w sumie... Sprawiłeś że sobie coś przypomniałem, muszę lecieć po mange bo zapomniałem kupić ;-;
Odpisz
21 marca 2016, 22:10
Na tym fanarcie Kylo jest przystojny. Zróbcie coś z tym!
Odpisz
29 marca 2016, 13:17
@NieidealnieNiebanalna: Bo to jest spojler z kolejnej części a tam on już dorośnie to i uroda mu się poprawi ^^
Odpisz
21 marca 2016, 22:11
ja osobiście bardzo lubię Kylo Rena.
Odpisz
21 marca 2016, 22:12
@world_ball: ja też
Odpisz
29 marca 2016, 13:01
@world_ball: i ja
Odpisz
21 marca 2016, 21:07
I wtedy Kylo mógły jeszcze przejść na Jasną Stronę
+Komu też przypomina to śmierć Yahiko? ;-;
Odpisz
21 marca 2016, 21:15
han solo
Odpisz
21 marca 2016, 23:02
Mi ;-;
Odpisz
29 marca 2016, 12:55
Lol ale Yahiko umarł może chodzi ci o nagato ?
Odpisz
29 marca 2016, 11:17
Ja tam go lubie ;;
Odpisz
29 marca 2016, 11:01
Ja bym się ucieszył gdyby plotki o powrocie Hana Solo się potwierdziły ^^ A to jak Kylo zginie mam w dupiu, byle cierpiał :v
Odpisz
29 marca 2016, 11:43
@Komandor_Brytania: On nie może zginąć bo ma przejść na jasną stronę mocy.
Odpisz
29 marca 2016, 11:51
@zx2001: :'(
Odpisz
21 marca 2016, 21:28
Yyym... o co biega?
Odpisz
29 marca 2016, 10:58
@PrawdziwaRey: Aa... już rozumiem
Odpisz
29 marca 2016, 11:43
@PrawdziwaRey: To ty żujesz!!!
Odpisz
29 marca 2016, 12:53
@zx2001: Nom, gumę balonową.
Odpisz
29 marca 2016, 17:20
@PrawdziwaRey: żyjesz* (autokorekta is ilfe, autokorekta is love)
Odpisz
29 marca 2016, 17:21
@zx2001: Tak, wiedziałam o co Ci chodzi. I tak, żyję, a co?
Odpisz
22 marca 2016, 06:52
Nie widziałem filmu i jestem dumny.
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2016, 07:26
@Granat_: Nie widziałam twojej twarzy i jestem dumna...
Odpisz
6 kwietnia 2016, 15:13
@PrawdziwaRey: Czuję ból dupy fanki.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:24
@Granat_: Kupisz mi maść na ból dupy? Skoro tak bardzo go czujesz u mnie, to spraw, abynto uczucie u Ciebie minęło...
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:36
@PrawdziwaRey: To ripsota, prośba czy marne wypociny desperatki?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 19:34
@Granat_: Sama nie wiem... można to nazwać... żart
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:30
@PrawdziwaRey: :)
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:36
@Granat_: ;-)
Odpisz
21 marca 2016, 22:52
Ummm...Nie
Odpisz
21 marca 2016, 22:20
Nie zebym cos do niego mial ale czasem zochowuje sie jak dziewczynka
Odpisz