memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 lutego 2017, 21:48
Ja nie spuszczam martwych zwierząt w kiblu. To brak szacunku. Ja swoją pochowałam w ogrodzie pod krzaczkiem.
Odpisz
4 października 2014, 18:29
Ja dla swoich rybek byłem dobry i spuszczałem je tylko, gdy zdechły.
24 marca 2016, 01:02
szacunek dla zmarłych taki wielki...
24 marca 2016, 01:06
@XxFINEZJAxX: miałem zbudować tej rybce piramidę, czy co ?
Edytowano - 24 marca 2016, 01:13
chociaż zakopać w ogródku... jeśli go masz...jeśli nie to w parku.,obok domu itp. np.mój pies [*] ma swój własny grób na cmentarzu dla zwierząt.
Edytowano - 24 marca 2016, 01:58
@XxFINEZJAxX: cmentarze dla zwierząt ? Komuś się chyba porządnie poje**ło.
23 grudnia 2013, 14:18
już nie wejdę do wody ... O.o
15 września 2012, 16:46
MÓJ RYSIU!
14 września 2012, 20:20
Nie, ona wylezie z kibla i powie: Wróciłam !
13 września 2012, 12:20
już chyba nie będzie spełniała 3 życzeń XD
13 września 2012, 16:47
Będą 3 dziabnięcia.:-)
13 września 2012, 13:09
Moja PiPi mnie pamięta ja ja myślałem że zdechła
13 września 2012, 08:57
biedna rybka. jak ten chlopiec mogl
13 września 2012, 05:50
dobre daje do myslenia :P
13 września 2012, 06:06
@Bodex: mhm...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 lutego 2017, 21:48
Ja nie spuszczam martwych zwierząt w kiblu. To brak szacunku. Ja swoją pochowałam w ogrodzie pod krzaczkiem.
Odpisz
4 października 2014, 18:29
Ja dla swoich rybek byłem dobry i spuszczałem je tylko, gdy zdechły.
Odpisz
24 marca 2016, 01:02
szacunek dla zmarłych taki wielki...
Odpisz
24 marca 2016, 01:06
@XxFINEZJAxX: miałem zbudować tej rybce piramidę, czy co ?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 01:13
chociaż zakopać w ogródku... jeśli go masz...jeśli nie to w parku.,obok domu itp.
np.mój pies [*] ma swój własny grób na cmentarzu dla zwierząt.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 01:58
@XxFINEZJAxX: cmentarze dla zwierząt ? Komuś się chyba porządnie poje**ło.
Odpisz
23 grudnia 2013, 14:18
już nie wejdę do wody ... O.o
Odpisz
15 września 2012, 16:46
MÓJ RYSIU!
Odpisz
14 września 2012, 20:20
Nie, ona wylezie z kibla i powie: Wróciłam !
Odpisz
13 września 2012, 12:20
już chyba nie będzie spełniała 3 życzeń XD
Odpisz
13 września 2012, 16:47
Będą 3 dziabnięcia.:-)
Odpisz
13 września 2012, 13:09
Moja PiPi mnie pamięta ja ja myślałem że zdechła
Odpisz
13 września 2012, 08:57
biedna rybka. jak ten chlopiec mogl
Odpisz
13 września 2012, 05:50
dobre daje do myslenia :P
Odpisz
13 września 2012, 06:06
@Bodex: mhm...
Odpisz