Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jeszcze jak
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2021, 12:44
Jak ma się siedem lat to tak to jest
Odpisz
31 grudnia 2018, 02:54
boś głupia.
Odpisz
31 października 2016, 16:09
Kasia ma 10 lat. Jej siostra ma 4. Jaka jest masa słońca?
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:43
Jeśli Kasia ma kanapkę z szynką, a Olek na urodziny przyniósł do szkoły 9573848544477 cuksów do poczęstowania, to ile ważysz ze swoim plecakiem? 00 cukierków bo 8-9=-1
Odpisz
23 kwietnia 2016, 10:38
easy
Odpisz
9 kwietnia 2016, 00:11
ja tam lubie matme jeden z fajniejszych przedmiotow
Odpisz
23 kwietnia 2016, 10:37
@Masz_: pjona
Odpisz
24 marca 2016, 20:01
kapeluszy!
Odpisz
24 marca 2016, 20:10
@Krzyniu: Co jest nie tak z czapkami?
Odpisz
31 marca 2016, 22:37
@Krzyniu: Daj spokój, tylko się zgrywam. Myślę, że doskonale zdaję sobie sprawę z tego, dlaczego na górze winno stać słowo "kapeluszy". A czy Ty zdajesz sobie sprawę, czemu tłem tej całej sytuacji jest fiolet?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 20:38
w życiu trzeba umieć dodawać odejmować mnożyć i dzielić, po co te wszystkie wykresy i bryły?
Odpisz
24 marca 2016, 20:46
@ALKATRAZ: pola i bryły jeszcze się przydarzą, po co wielomiany i większość algebry?
Odpisz
25 marca 2016, 09:13
@bylejakbylegdzie: Algebra jest jeszcze w miarę przydatna (zwłaszcza na informatykę i mechatronikę), ale po ch*ja trygonometria?
Odpisz
25 marca 2016, 09:22
@SetAbominae: Przydaje się w budownictwie.
Odpisz
25 marca 2016, 09:52
Też o tym później pomyślałem. Chyba jednak wychodzi na to, że cała matma jest przydatna
Odpisz
25 marca 2016, 10:09
@SetAbominae: I to w tym jest najbardziej straszne.
Odpisz
25 marca 2016, 13:54
@SetAbominae: Silnie i całki. Nie wiem po co są.
Odpisz
25 marca 2016, 18:54
@YFYDB: Do obliczania prawdopodobieństwa
Odpisz
26 marca 2016, 12:35
@SetAbominae: To cała czarna magia jest przydatna! Co teraz zrobimy?!
Odpisz
27 marca 2016, 16:50
@SetAbominae: Mylisz się, niektóre działy matematyki mogą być przydatnę do niektórych prac, naprzykład trygonometria do budownictwa.A naprzykład po jakiego czuja sportowcowi jest potrzebna matematyka? lub aktorowom, piosenkarzom, reżyserom, kompozytorom.Ale i tak jak chcesz zostać biznesmenem to niektóre tematy matmy są potrzebne a nie cała matematyka.
Odpisz
28 marca 2016, 22:09
@Lacostep: Uniwersalizm jest ważny. Co nie zmienia faktu, że masz rację
Odpisz
24 marca 2016, 22:49
E tam matematyczne są łatwe, zawsze trzeba liczyć deltę
Odpisz
25 marca 2016, 07:42
@Gaiaphage: A co jeśli wyjdzie ujemna?
Odpisz
25 marca 2016, 08:02
@NiebieskiZiemniak: to mnożymy przez i² i będzie dodatnia
Odpisz
26 marca 2016, 06:55
@Peter_PL: Ty szczwana bestio!
Odpisz
24 marca 2016, 22:06
Przypomniało mi się jak w zeszłym roku mieliśmy zadanie z matmy żeby obliczyć masę powietrza w iluś tam kwadratach sześciennych...
Odpisz
25 marca 2016, 13:59
@RavenTheDemons: kwadratach sześciennych?! Co to ma być?
Odpisz
25 marca 2016, 21:58
@YFYDB: matematyka
Odpisz
25 marca 2016, 19:19
to nie matma to fizyka!!!
P.S.kwantowa xd
Odpisz
24 marca 2016, 20:55
Wypiszmy dane.
Ja-4 ołówki
Kolega-7 jabłek
Oblicz-ciastka, które spadną-x
x=0
Odp.: Spadnie zero ciastek, bo nie ma wystarczających danych.
Głupie, acz proste.
Odpisz
24 marca 2016, 21:42
@dustin2001: Intryguje mnie twój tok myślenia... Jesteś (prawie) genialny
Odpisz
24 marca 2016, 22:20
@Monster_: To tylko logika.
Odpisz
25 marca 2016, 12:05
@dustin2001: Hmm... Możliwe xD
Odpisz
25 marca 2016, 03:13
Poczekaj na liceum/technikum i zadania typu wykaż że lub udowodnij np, że suma kątów w trójkącie = 180*
Odpisz
25 marca 2016, 12:03
@Iluvatar: Proste...
Odpisz
25 marca 2016, 08:28
W podręczniku do 2 klasy podstawówki jest "Dzieci zrobiły z plasteliny 10 żabek. Która żabka jest najładniejsza?". Współczuję tej 2 klasie ;-;
Odpisz
25 marca 2016, 11:16
Pierwsza.Pozostałe to gówniane plagiaty.
Odpisz
24 marca 2016, 22:19
"Jaś ma 10 lat. Ile waży Jaś?"
A to zadanie z mojego podręcznika. Tak, serio.
Odpisz
24 marca 2016, 22:22
@XiaTheWolf: Dasz dowód to uwierze :v A od czytajacych dostaniesz pewnie spam strzałkami w górę.
Odpisz
24 marca 2016, 22:25
@XiaTheWolf: ja mam takie zamknięte w ćwiczeniach
Odpisz
24 marca 2016, 22:28
@kaka77: Zrobię zdjęcie i wstawię do galerii jak będę miała czas. :v W samym zadaniu chodziło o odpowiedzi, bo przecież ważyć nie będzie 35 metrów, ale sama treść jest jaka jest. :v
Odpisz
25 marca 2016, 06:39
@XiaTheWolf: 30 - 40 kg xD
Odpisz