Niejeden próbował już ukraść Księżyc...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2016, 19:21
Odpisz
25 marca 2016, 00:22
Vader plz jesteś zjarany
Odpisz
25 marca 2016, 00:44
Wcale nie.
Odpisz
25 marca 2016, 09:54
Widze że część ludzi nie ogarnęła powiązania
Odpisz
25 marca 2016, 13:23
@SetAbominae: Też tak myślę.
Odpisz
25 marca 2016, 12:36
pomysłowe nie powiem
Odpisz
25 marca 2016, 09:53
idealny moment
Odpisz
24 marca 2016, 18:22
Nawet takich dwóch kombinowało z księżycem! (nie powiem kto, nie chcę jeszcze popełniać samobójstwa) A ze słońcem niech uważają, poparzą się, lepiej będzie im w nocy.
Odpisz
24 marca 2016, 22:25
moda na samobójstwa od listopada się skończyła
Odpisz
24 marca 2016, 22:07
Trace wiarę w ludzkości... Po prostu totalna znieczulica.....
Odpisz
24 marca 2016, 21:41
No to jest już kur*a przesada
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 18:21
Wiece co? Może ukradłbym Saturn!
Odpisz
24 marca 2016, 19:57
@Jasnowidz: A ja Media Markt!
Odpisz
24 marca 2016, 19:25
Nie kradną, tylko biorą na noc do warsztatu i naprawiają, żeby od rana znowu świeciło.
Odpisz
24 marca 2016, 19:14
Cyganeria nie śpi
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 18:58
Pierw księżyc a teraz słońce...
Odpisz
24 marca 2016, 18:45
Gorący towar
Odpisz
24 marca 2016, 18:26
Świetnie uchwycony moment 👌
Odpisz
24 marca 2016, 18:29
@Kiki12love:
Odpisz
24 marca 2016, 18:30
Dokładnie ^^
Odpisz
24 marca 2016, 18:18
To nie wszystko! TYP ŁAMIE ZAŁOŻENIA MIĘDZYNARODOWE!
Odpisz
24 marca 2016, 18:09
A skon wiesz morze ukradł pomarańczę lub jakąś kulkę.
Odpisz
24 marca 2016, 18:54
@milosz247: może*
Odpisz
24 marca 2016, 20:18
@milosz247: UKRADŁ POMARAŃCZĘ DWA RAZY WIĘKSZĄ NIŻ SAMOCHÓD NIE NO KU*WA CAŁKIEM MOŻLIWE DOBRA TEORIA
Odpisz
24 marca 2016, 20:46
@xd_ailatan: Czepiasz się pomoarńczy ale słońce zaj**ać to już człkiem ku**a możliwe.
Odpisz
24 marca 2016, 23:06
@milosz247: Nie oglądaj Naruto proszę ;_;
Odpisz
25 marca 2016, 09:25
@UchihaSasuke_: Posłuchaj ja mam swoją opinie a ty swoją więc nie zmienisz mojej opinii na ten temat.
Odpisz