Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2016, 19:17
Kasiuula (czy jak ten Nick się pisze) dodała?
Odpisz
21 marca 2016, 19:17
tak to ja
Odpisz
21 marca 2016, 19:19
@Kasiuula: PS fajna świnka(?)
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2016, 19:19
dzięki : )
P.S. tak to świnka
Odpisz
21 marca 2016, 19:43
@Kasiuula: Kawia Domowa*
Odpisz
21 marca 2016, 19:50
Kurde, wyprzedziłeś mnie >:c
Odpisz
11 kwietnia 2016, 14:07
@Kasiuula: Piękna świnusia.
Odpisz
11 kwietnia 2016, 13:28
najlepsze są te bez sierści
Odpisz
29 marca 2016, 07:53
Lubię to!
Odpisz
21 marca 2016, 20:46
kawie zawsze słodkie.
Odpisz
21 marca 2016, 20:05
Kiedy czcionka nie ma polskich znaków...
Odpisz
21 marca 2016, 19:58
Słodziaki !!!
Odpisz