Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2016, 11:24
O ch**, dobrze, że mam niebieskie.
Odpisz
16 czerwca 2016, 22:57
Zapomniał usunąć 4 zera.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 13:22
Ślepne od tego różu.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:53
ja bym się tym napalic w piecu bał;-;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:11
@panfikk: Ty byś się tym podpaliła w piecu? ;;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:23
@pawel4134: podpaliła podpaliła podpaliła podpaliła
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:38
@panfikk: NAPALIŁA. Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła Napaliła
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:56
@pawel4134: o płeć chodziło ;!;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 07:19
@panfikk: Jesteś kobietą, ćśśśś.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:12
@pawel4134: ok:v
Odpisz
22 marca 2016, 07:59
Obrzydliwszego obuwia w życiu nie widziałem
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:34
Ja bym tego nawet obuwiem nie nazwał.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 07:38
@Tomasz95: to jest obuwie do piłki nożnej one nie muszą wyglądać ładnie ale gdyby nie ten różowy kolor nie były by takie złe
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:57
@Andrzejdupa: Byłyby.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 00:05
To ja już prędzej Crocsy włożę niż to.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:10
to babskie?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:19
@ALKATRAZ: Nie, twoje
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:10
Boże, jakież to obrzydliwe.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2016, 18:27
Gdy nie chcesz żeby coś cie w nocy potrąciło to załóż te buty
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:30
Missing Texture (Gmod pozdrawia)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:00
Tekstura sie nie załadowała.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:29
Ludzie czasem tak robią a cenę podają na priv
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:25
Taka cena, bo bonus odblasku. Dzięki tej jarzeniówce to kierowcy cię zauważą z kilometra.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:20
o Toruń akurat tu mieszkam
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:16
przecież widać że bez tekstury
Odpisz