Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skrzypo

22 lipca 2016, 11:24

O ch**, dobrze, że mam niebieskie.

Avatar KennySAWP

16 czerwca 2016, 22:57

Zapomniał usunąć 4 zera.

Avatar FoxyFox

20 kwietnia 2016, 13:22

Ślepne od tego różu.

Avatar panfikk

5 kwietnia 2016, 16:53

ja bym się tym napalic w piecu bał;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar pawel4134

6 kwietnia 2016, 07:19

@panfikk: Jesteś kobietą, ćśśśś.

Avatar panfikk

6 kwietnia 2016, 18:12

@pawel4134: ok:v

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2016, 07:59

Obrzydliwszego obuwia w życiu nie widziałem

Avatar Tomasz95

5 kwietnia 2016, 16:34

Ja bym tego nawet obuwiem nie nazwał.

Avatar Andrzejdupa

6 kwietnia 2016, 07:38

@Tomasz95: to jest obuwie do piłki nożnej one nie muszą wyglądać ładnie ale gdyby nie ten różowy kolor nie były by takie złe

Avatar Tomasz95

6 kwietnia 2016, 17:57

@Andrzejdupa: Byłyby.

Avatar FD_God

6 kwietnia 2016, 00:05

To ja już prędzej Crocsy włożę niż to.

Avatar ALKATRAZ

5 kwietnia 2016, 16:10

to babskie?

Avatar Palauball

5 kwietnia 2016, 21:19

@ALKATRAZ: Nie, twoje

Avatar XxXSuperDrobiu69XxX

5 kwietnia 2016, 20:10

Boże, jakież to obrzydliwe.

Avatar TypowyKowalski

Edytowano - 5 kwietnia 2016, 18:27

Gdy nie chcesz żeby coś cie w nocy potrąciło to załóż te buty

Avatar FreakZ

5 kwietnia 2016, 17:30

Missing Texture (Gmod pozdrawia)

Avatar Blachu

5 kwietnia 2016, 17:00

Tekstura sie nie załadowała.

Avatar PonczekBonczek

5 kwietnia 2016, 16:29

Ludzie czasem tak robią a cenę podają na priv

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 16:25

Taka cena, bo bonus odblasku. Dzięki tej jarzeniówce to kierowcy cię zauważą z kilometra.

Avatar pitchu2003

5 kwietnia 2016, 16:20

o Toruń akurat tu mieszkam

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

5 kwietnia 2016, 16:16

przecież widać że bez tekstury

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ładne rzeczy

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka