Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

29 maja 2021, 09:35

Avatar patryko1234

11 stycznia 2019, 19:05

Szach mat roboty

Avatar dustin2001

Edytowano - 28 marca 2016, 12:18

Spokojnie maszyny nie przejmą władzy nad światem, są za głupie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar dustin2001

30 marca 2016, 14:42

@SuperOutaku: Zmysł przetrwania.

Avatar dustin2001

30 marca 2016, 14:44

@SuperOutaku: Nie będzie bliższe klonowaniu.
Tak samo my odczuwamy emocje. Pojawiają się dane związki chemiczne i na nas wpływają.
Maszyna, która się uczy i podejmuje decyzje, ma świadomość.

Avatar SetAbominae

29 marca 2016, 11:10

Czas uruchomić projekt Blade Runner

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2016, 12:01

Źródła?

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2016, 12:05

proszę.

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2016, 12:05

Ty nitrośmieszku jeden

Avatar qwerty654

29 marca 2016, 08:12

proszę

Avatar abuq1

28 marca 2016, 22:22

Zaczyna się... i akurat Liberty Prime przeszedł na emeryturę, czemu teraz?

Avatar abuq1

28 marca 2016, 22:25

@abuq1: Prydwen jest w remoncie...

Avatar abuq1

28 marca 2016, 22:26

@abuq1: ...E tam, dalej mam kilka pancerzy wspomaganych, będzie dobrze!

Avatar Pierwsi

28 marca 2016, 14:44

Syntki to ludzie!
[_] Słoik na hejty

Avatar FanOfMarkiplier

28 marca 2016, 19:57

@Pierwsi: Nope

Avatar coolskeleton95

28 marca 2016, 17:23

Fuckin' synths!

Avatar coolskeleton95

Edytowano - 28 marca 2016, 18:13

@coolskeleton95: A poza tym widziałem ten wywiad i ten robot odpowiedział tak ponieważ jego stwórca tak chciał.

Avatar KingsMax

28 marca 2016, 18:56

@coolskeleton95: Zapytał, czy roboty przejmą kontrolę nad światem...

Avatar dandanek05

28 marca 2016, 16:24

Zniszczcie to.

Avatar fufon

28 marca 2016, 13:48

Fucking synths!

Avatar PISKOR_FP

28 marca 2016, 12:01

a może tylko żartuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

28 marca 2016, 13:35

@dustin2001: awkwaaard ! awkwaaaard!

Avatar dustin2001

Edytowano - 28 marca 2016, 13:40

@tylko_ja_jestem_po_zerze: To też pamiętam.

Avatar ALKATRAZ

28 marca 2016, 13:24

co to za gra?

Avatar fufon

28 marca 2016, 13:47

@ALKATRAZ: fallout 4

Avatar Lacostep

28 marca 2016, 12:51

Jak zrobic taka postac w falloucie? :O

Avatar DeTeO238

28 marca 2016, 13:12

@Lacostep: Grać starszym Maxonem?

Avatar KingsMax

28 marca 2016, 12:27

Nie powiedział, że zniszczy ludzi. Tylko: Jeśli roboty przejmą władzę nad światem, nadal będziesz moim przyjacielem i umieszczę cię w specjalnym zoo.

Avatar aczan

28 marca 2016, 13:07

@KingsMax: cudownie :3

Avatar DziwnyPan

28 marca 2016, 12:51

Ludzie są źli zabij.... low battery

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka