Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2018, 14:57
Spodnie z dziurami są zajebiste kiedy pasują do twojej stylistyki, a nie wtedy gdy je nosisz bo są modne
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:52
No racja racja
Odpisz
23 marca 2016, 11:47
Przyszłam do szkoły w dziurawych spodniach. Nigdy więcej. Moja klasa zbierała dla mnie hajsy na nowe spodnie ( 5,24 $-$) , słyszałam, że pogryzł mnie pies, że się wywaliłam i że ukradłam je jakimuś żulowi \(;___;)/
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:05
Mądra klasa. Dziękuj Bogu.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:17
My uzbieralismy 38 zł ponad ale kolezanka nie chciała przyjąć .-.
Odpisz
28 lipca 2016, 22:56
Biedna <3 :3
Odpisz
28 lipca 2016, 22:55
FUCK HER RIGHT IN THE PU**Y Dziadku B)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:17
Nosisz spodnie, a tam dziura!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:55
Moda na na podarte jeansy jest prawie tak stara jak on :v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:40
Moja siostra kupiła ostatnio dziurawe spodnie za 140 zł ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:48
nie rozumiem co inni widzą fajnego w dziurawych spodniach ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:40
Mi osobiście się nie podobają, ale nie mam zamiaru ingerować w czyjeś "poczucie stylu". Ogólnie to chyba wolałabym pójść do szkoły w stroju klauna niż w rurkach. Ubieram się raczej w stylu lat 60-70 i nie podoba mi się kierunek w którym zmierza moda. Vintage to moim zdaniem kwintesencja stylu.
Odpisz
22 marca 2016, 18:30
Przechodzę sobie korytarzem w szkole, obczajam jakieś fajne laski, patrzę na ławki a tam: normalne spodnie, dziury, dziury, dziury, normalne spodnie, dziury, spódniczka, dziury, dziury... ;_;
Odpisz
22 marca 2016, 18:39
@xd_ailatan: To wkońcu jesteś dziewczyną czy chłopakiem?
Odpisz
22 marca 2016, 18:39
@xd_ailatan: Musiały długo klęczeć
Odpisz
22 marca 2016, 19:02
@xd_ailatan: dziury? (lenny)
Odpisz
22 marca 2016, 19:37
@Paola_Pl: Nie chciało mi się pisać 'spodnie z dziurami' :3
Odpisz
23 marca 2016, 10:14
@Ch4rles: Dziewczyną :D Ale jestem bi więc obczajam sobie jakieś fajne dupy.
Odpisz
23 marca 2016, 14:50
@xd_ailatan: Toleruje,rozumiem :D
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:29
@xd_ailatan: Było im rzucić po 2 złote i powiedzieć, że na nowe spodnie :D
Odpisz
2 kwietnia 2016, 08:28
Też nie rozumiem tej mody
Odpisz
2 kwietnia 2016, 08:51
akurat czarne zniszczone na kolanach u dziewczyny są piękne (też zależy od dziewczyny)
Odpisz
2 kwietnia 2016, 08:25
Teraz podarte spodnie są droższe od zwykłych
Odpisz
2 kwietnia 2016, 07:20
od bycia na czasie był zegarek
Odpisz
2 kwietnia 2016, 06:19
chcesz wiedzieć jak być na czasie
stań na zegarze
Odpisz
22 marca 2016, 18:15
tak było! i tak powinno być!
Odpisz
22 marca 2016, 18:18
@przemo192: Ponieważ?
Niektórym takie spodnie się podobają, niektórym nie. Nie powinno się tego zmieniać i ingerować w upodobania ludzi.
Odpisz
22 marca 2016, 18:22
a może nie chodzi mi że to powinno być ciągle za takie uważane? może zrobiłem tylko taki żart z takich ludzi? >:D [o mój Boże! ale ty głupi przemku jesteś że się naśmiewasz z takich starodawnych ludzi!!!!!!! omfg!!!!!]
Odpisz
22 marca 2016, 18:22
Tak mówisz ? W takim razie może ktoś wyjść na ulice w przebraniu martwego płoda i masturbując się. W końcu to jego upodobanie.
Odpisz
22 marca 2016, 18:22
@Polak123pl: no właśnie...
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 18:24
@Polak123pl: Np. wojtekrozrabiaka.
Odpisz
22 marca 2016, 18:24
@Polak123pl: Nie, to już jest zabronione przez prawo + jest obrzydzające.
Odpisz
22 marca 2016, 18:26
@Polak123pl: Porównujesz przebranie martwego płodu do spodni z dziurami?
Rusz głową...
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 18:50
@Polak123pl: Po co na końcu nicku wstawiasz PL jeżeli masz Polak ?
Odpisz
22 marca 2016, 19:18
Rozmawiamy o upodobaniach, a kazdy ma inne hobby. Nie mówiąc, ze chodze po ulicy w przebraniu płoda.
Odpisz
22 marca 2016, 20:17
@Polak123pl: Jeżeli rozmawiamy o upodobaniach to nie przechodźmy w ekstrema i nie hiperbolizujmy sytuacyj, a ty to właśnie czynisz.
Odpisz