Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

4 września 2017, 12:36

Ja bym jej powiedział:
Ty też jak się poznaliśmy byłaś inna... ładniejsza... chudsza

Avatar Avcio01

27 sierpnia 2018, 10:24

@Filipsss: to byś dostał w mordę z plaskacza

Avatar Gwiazdka1212

5 kwietnia 2015, 22:27

wystarczy by rzucił palenie

Avatar wiktor34

18 lipca 2016, 17:30

@Gwiazdka1212: ja myśle że masz niedoyebany problem , ktoś lubi to pali :)

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 19:33

@wiktor34: Czyli jak ktoś lubi to niech wstrzykuje sobie marihuaninem do żył? Chrzanić dbanie o jego zdrowie. (Tak, wiem, konopi nie wstrzykuje się.)

Avatar wiktor34

22 lipca 2016, 20:34

JAK LUBI TO LUBI

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 22:05

@wiktor34: To jest po prostu brak empatii. Moim zdaniem normalny człowiek nie jest ciągle obojętny, próbuje pomóc, jeśli widzi że ktoś rani siebie od wewnątrz.

Avatar wiktor34

24 lipca 2016, 15:08

nie mondrkuj dobrze

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 16:47

@wiktor34: Nie. Kiedy widzę że ktoś wypowiada się według mnie niemądrze, to go poprawiam. Chyba to dobrze poprawić jakiegoś człowieka? Z doświadczenia wiem, że "nie wymądrzaj się" oznacza koniec argumentów przeciwnika i moje zwycięstwo. Hip-hip hura.

Avatar
kroganin

4 czerwca 2017, 11:40

GG

Avatar Maszterek583

4 grudnia 2016, 18:12

mam rozwiązanie

Avatar Czarny777

21 grudnia 2015, 14:40

Aż słysiał :p

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2014, 13:24

my takie jesteśmy :)

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 12:54

chyba ty!

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 19:55

masz racje

Avatar
Konto usunięte

15 września 2012, 16:42

JA BYM JEJ ODPOWIEDZIAŁ ZRYWAM Z POWODU ŻE MI RZKAZUJESZ KUR***O

Avatar Baca_online

15 września 2012, 11:57

BYŁO w lepszej wersji

Avatar stilic97_Falubaz

13 września 2012, 15:50

Było, więc 2/5

Avatar chupacabra001

13 września 2012, 16:37

@stilic97_Falubaz: Niee, jak już było, to się daje z automatu 1.

Avatar stilic97_Falubaz

14 września 2012, 20:06

@chupacabra001: ojtam, ojtam

Avatar paintowy_master

14 września 2012, 13:24

był podobny, nawet jest on na google plus

Avatar Domijeja

13 września 2012, 14:42

Racja nawet były takie same dialogi w jednym

Avatar McDarimak

13 września 2012, 13:01

ByŁo !!!!!

Avatar koxal

13 września 2012, 09:06

ile razy juz byly tego typu obrazki 2/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka