Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HWDziemniak

16 lutego 2019, 23:23

Chyba zje**ne perfekcyjnie bo to strzały po 0 punktów

Avatar Smerfetka2311

14 kwietnia 2016, 15:03

ja tak miałam

Avatar Nietypowy

14 kwietnia 2016, 15:19

@Smerfetka2311: 4 komentarze niżej jest twój komentarz z poczekalni.

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2016, 14:21

@Nietypowy: To prawda

Avatar PolskiRusek

Edytowano - 15 kwietnia 2016, 00:08

Trafił w strzałkę, ale w środek już nie...
EDIT: Dodało się 2 razy -.-"

Avatar Nietypowy

15 kwietnia 2016, 21:17

@PolskiRusek: ale wiesz że obok przycisku edytuj jest przycisk usuń?

Avatar PolskiRusek

15 kwietnia 2016, 23:46

@Nietypowy: Nie w wersji na android

Avatar Nietypowy

16 kwietnia 2016, 08:48

@PolskiRusek: Dlatego ja urzywam przeglądarki mobilnej.

Avatar shizofrenik

14 kwietnia 2016, 16:43

Trafiłem kiedyś w dziurkę od klucza.

Avatar NorthKoreaBall

Edytowano - 15 kwietnia 2016, 00:57

@shizofrenik: Ale... Od tego są chusteczki ewetualnie skarpetka

Avatar daglasio

15 kwietnia 2016, 14:48

@NorthKoreaBall: SKARPETKA????

Avatar PolskiRusek

15 kwietnia 2016, 23:47

@daglasio: American Pye (Pewnie źle napisałem xd)

Avatar PolskiRusek

15 kwietnia 2016, 00:08

Trafił w strzałkę, ale w środek już nie...

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 21:50

Nie tak perfekcyjnie bo nie zdobył punktów :D

Avatar Paola_Pl

14 kwietnia 2016, 20:00

Chyba Merida strzelała.

Avatar
German_Shepherd

Edytowano - 14 kwietnia 2016, 15:50

Gdyby była strona porno dla perfekcjonistów to... Zaraz o czym ja myśle?

Avatar mamszczurke

14 kwietnia 2016, 17:31

O stronie porno dla perfekcjonistów

Avatar noszkurnawszystkozajete

14 kwietnia 2016, 15:15

Miałam tak raz :')

Avatar Ewanka

23 marca 2016, 08:07

I tak poza polem z punktami :P

Avatar xd_ailatan

22 marca 2016, 21:27

Zrobiłam tak kiedyś...
.
.
.
.
.
ALE I TAK PEWNIE 'WHO CARES' XD

Avatar Awp_Asiimov

14 kwietnia 2016, 16:16

@xd_ailatan: Who Cares xd

Avatar Smerfetka2311

22 marca 2016, 20:54

ja tak kiedys mialam xd

Avatar Nietypowy

22 marca 2016, 21:03

@Smerfetka2311: też poza polami punktowymi.

Avatar Smerfetka2311

22 marca 2016, 21:14

@Nietypowy: w pole trafilam, chyba podwójną 2, ale cbodzi mi o to, ze tak weszly

Avatar lorax12

22 marca 2016, 20:38

Wittman ty to masz cela! :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Toast55

Edytowano - 22 marca 2016, 21:04

@lorax12: Amerykanie by krowy zjedli a Brytyjczycy by zrobili z mleka mleczny deszcz pod rozkazami Kurczoka.

Avatar lorax12

22 marca 2016, 21:10

@Toast55: ;-;

Avatar Komandor_Brytania

22 marca 2016, 20:42

Fejm +Glorius Great Britain :v

Avatar Nietypowy

22 marca 2016, 20:44

@Komandor_Brytania: używam takich bo najcelniej latają. Te z flagą Rosji czasami nawet w ścianę nie trafiały.

Avatar Komandor_Brytania

22 marca 2016, 20:53

@Nietypowy: Za dużo wódki :v

Avatar Nietypowy

22 marca 2016, 20:55

@Komandor_Brytania: zawracały w locie.

Avatar Nietypowy

22 marca 2016, 20:55

@Komandor_Brytania: przypadkiem w stronę słoika z ogórkami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

To by wystarczyło

Totalnie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka