Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2019, 23:23
Chyba zje**ne perfekcyjnie bo to strzały po 0 punktów
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:03
ja tak miałam
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:19
@Smerfetka2311: 4 komentarze niżej jest twój komentarz z poczekalni.
Odpisz
14 maja 2016, 14:21
@Nietypowy: To prawda
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2016, 00:08
Trafił w strzałkę, ale w środek już nie...
EDIT: Dodało się 2 razy -.-"
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:17
@PolskiRusek: ale wiesz że obok przycisku edytuj jest przycisk usuń?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:46
@Nietypowy: Nie w wersji na android
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:48
@PolskiRusek: Dlatego ja urzywam przeglądarki mobilnej.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:43
Trafiłem kiedyś w dziurkę od klucza.
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2016, 00:57
@shizofrenik: Ale... Od tego są chusteczki ewetualnie skarpetka
Odpisz
15 kwietnia 2016, 14:48
@NorthKoreaBall: SKARPETKA????
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:47
@daglasio: American Pye (Pewnie źle napisałem xd)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 00:08
Trafił w strzałkę, ale w środek już nie...
Odpisz
14 kwietnia 2016, 21:50
Nie tak perfekcyjnie bo nie zdobył punktów :D
Odpisz
14 kwietnia 2016, 20:00
Chyba Merida strzelała.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2016, 15:50
Gdyby była strona porno dla perfekcjonistów to... Zaraz o czym ja myśle?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 17:31
O stronie porno dla perfekcjonistów
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:15
Miałam tak raz :')
Odpisz
23 marca 2016, 08:07
I tak poza polem z punktami :P
Odpisz
22 marca 2016, 21:27
Zrobiłam tak kiedyś...
.
.
.
.
.
ALE I TAK PEWNIE 'WHO CARES' XD
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:16
@xd_ailatan: Who Cares xd
Odpisz
22 marca 2016, 20:54
ja tak kiedys mialam xd
Odpisz
22 marca 2016, 21:03
@Smerfetka2311: też poza polami punktowymi.
Odpisz
22 marca 2016, 21:14
@Nietypowy: w pole trafilam, chyba podwójną 2, ale cbodzi mi o to, ze tak weszly
Odpisz
22 marca 2016, 20:38
Wittman ty to masz cela! :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:39
@lorax12: ciekawe co byłoby na wojnie...
Odpisz
22 marca 2016, 20:40
@lorax12: On strzela Amerykańską Demokracją.
Odpisz
22 marca 2016, 20:40
@lorax12: wittman?
Odpisz
22 marca 2016, 20:46
@Nietypowy: Flaga Brytanii :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:47
@Toast55: Kiedy on ma Brytanię na avatarze :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:47
@lorax12: bo lotki z flagą rosji gubiły drogę w locie.
Odpisz
22 marca 2016, 20:48
@przemo192: Postrzeliłby mnie z dwa razy w kolano
Odpisz
22 marca 2016, 20:49
@Nietypowy: Nie dziwię się :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:53
@Toast55: amerykańska demokracja była za gruba i wbiła się niżej
Odpisz
22 marca 2016, 20:56
@Nietypowy: "Za gruba" i w tej chwili przypomniał mi się obrazek grubego amerykanina w McDonalds ;-;
Odpisz
22 marca 2016, 20:57
@lorax12: Strzela Brytyjską Herbatką.
Odpisz
22 marca 2016, 20:58
@Toast55: Takie rakiety wypełnione herbatą... z mlekiem ;-;
Odpisz
22 marca 2016, 21:01
@lorax12: masz zdjęcie celności rosyjskiej strzałki
Odpisz
22 marca 2016, 21:03
@Nietypowy: XD
Cykowa ta strzałka
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 21:04
@lorax12: Amerykanie by krowy zjedli a Brytyjczycy by zrobili z mleka mleczny deszcz pod rozkazami Kurczoka.
Odpisz
22 marca 2016, 21:10
@Toast55: ;-;
Odpisz
22 marca 2016, 20:42
Fejm +Glorius Great Britain :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:44
@Komandor_Brytania: używam takich bo najcelniej latają. Te z flagą Rosji czasami nawet w ścianę nie trafiały.
Odpisz
22 marca 2016, 20:53
@Nietypowy: Za dużo wódki :v
Odpisz
22 marca 2016, 20:55
@Komandor_Brytania: zawracały w locie.
Odpisz
22 marca 2016, 20:55
@Komandor_Brytania: przypadkiem w stronę słoika z ogórkami
Odpisz