Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2016, 15:34
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:40
nie lubię systemu OS, strasznie mało funkcji
Odpisz
4 kwietnia 2016, 09:57
@kasjan132pl: OS to skrót od system operacyjny. iOS albo macOS. Ale to prawda, są ch**owe
Odpisz
4 kwietnia 2016, 10:15
@SetAbominae: brakuje mi w nim chociażby developer options
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:32
that's magic!
Odpisz
23 marca 2016, 21:06
Równie dobrze gif mógłby przedstawiać jak ktoś składa stolec.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 21:11
@OwieczkaDawid: Wtedy nie miałby szansę na główną, a autor miałby szansę na bana. Kiepski dil
Odpisz
23 marca 2016, 21:21
@przemek1ni: Admin bana?
Odpisz
24 marca 2016, 01:20
@OwieczkaDawid: Uzasadnij.
Odpisz
24 marca 2016, 11:56
@Nameless: Dobra uzasadniam.
Apple jest porównywalne do gówna gdyż :
- nieorginalny sprzęt na nim nie działa (np. przy podłączeniu słuchawek od nieznanej firmy może wyskoczyć błąd o nieoryginalności sprzętu przez nie można na nich posłuchać np. muzyki)
-gdy bateria się zepsuje nie ma możliwości jej naprawy. Po prostu pozostaje nam wymiana sprzętu na inny co wiąże się z wysokimi kosztami
- Apple podrabia wiele patentów innych firm,
- po aktualizacjach oprogramowania sprzęt zaczyna niemiłosiernie mulić co ma zmusić konsumenta do zakupu lepszego modelu
- słaba jakość w porównaniu do ceny.
Prawie jak rozprawka xD
Odpisz
24 marca 2016, 12:45
@OwieczkaDawid: Baterie da się wymienić nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 07:22
@OwieczkaDawid: -Słuchawki działają bez problemu, nawet jeżeli kupisz te od jakieś chińskiej nieznanej firmy.
-Iphone 4s nadal chodzi płynnie pomimo aktualizacji oprogramowania.
-Sporo telefonów dzisiaj ma niewymienne baterie.
-Na początku to Apple tworzyło patenty, a inni je kopiowali, aby się wybić(Microsoft przy pierwszych Windowsach brał pomysły od m.in. Macintosha)
-Stosunek cena/jakość nie jest tak zła, jeżeli popatrzeć na płynność działania telefonu, dobry wyświetlacz itp. To u nas w Polsce Iphone jest drogi, u nas najdroższa wersja Iphone SE kosztuje 1000zł drożej niż w Ameryce.
Odpisz
24 marca 2016, 09:31
fajnie tylko tam jest apple ....
Odpisz
23 marca 2016, 21:20
"I tak dzieci wasz wujek zaoszczędził na emejzing prawie 5000 złocziszy"
Odpisz