Co te naklejki takie drogie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Brawo za czujność!
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2024, 20:35
@KontoUsunięte: XD
Odpisz
7 października 2012, 21:00
Ta, "Jabłuszko" pewnie robi platynowe naklejki :P
Odpisz
15 września 2012, 20:45
Bez Jobsa za parę lat Apple zbankrutuje.
Odpisz
15 września 2012, 11:46
odkąd nie mają Steve'a, muszą radzić sobie inaczej
Odpisz
15 września 2012, 11:05
Bo apple jest przecież taką biedną firmą, wszyscy zarabiają na życie tak jak najlepiej mogą. (ironia)
Odpisz