Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2016, 21:21
2017 ?
Odpisz
23 marca 2016, 20:25
Why? Why? Czemu zrobiłeś zdjęcie ekranu, zamiast screenshota?
Odpisz
23 marca 2016, 20:27
@sylwon1234: bo na ps, runda się kończyła :/
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 08:17
@Czychacz: A, chyba że. Na czym grasz, z ciekawości pytam? Trójka, czy czwórka? Osobiście wolę PC, ale mi się zepsuł, a rodzice kupią dopiero we wrześniu nowego :(
Ale w piątek przynajmniej dostanę ×□360 z paroma starszymi grami. Wolę kompa, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Wolałbym PSka z tymi grami... Ale akurat ziomek brata sprzedawał bardzo tanio. 350 zł. Za konsolę i 8 gier. Trochę używane. Ale okazja jest, przyznaj. Mówił, że potrzebuje hajsu i sprzedaje. A my takiej okazji nie przepuścimy.
Odpisz
24 marca 2016, 08:27
@sylwon1234: gratki, gram na 3, ale mam dylemat. W tym roku mam chyba gwarantowany Pasek itp więc mam obiecaną ps5. Ale nie kupuje teraz gier na ps3 bo się już nie opłaca (wiesz, na nowsze generację są bardziej rozbudowane), a nie mam ps5 bo jeszcze nie wyszło :!
Odpisz
24 marca 2016, 08:29
@sylwon1234: mam jeszcze pytanie, mianowicie jakie gry dostaniesz, bo starsze i tak są często lepsze (np assasin Creek)
Odpisz
24 marca 2016, 09:23
@Czychacz: PES2007 BF3 L4D i parę innych, nie pamiętam nazw. Jutro wieczorem ci powiem.
Odpisz
24 marca 2016, 11:25
@sylwon1234: To battlefield 4
Odpisz
24 marca 2016, 13:29
@ManekoPLgraczcs: Wiem, że to na obrazku to BF4.
Odpisz
24 marca 2016, 17:32
@sylwon1234: spoko, fajnie się zapowiada :)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:07
@sylwon1234: Ten moment, gdy chcesz mieć PC, ale jesteś zbyt leniwy i pasożytniczy, żeby samemu zapracować i czekasz, aż rodzice ci kupią...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:28
@Sir_Snoge: Ten moment, gdy ktoś mnie zhejtuje, ale ma rację... :D
Wytłumaczyłbym się jakoś, ale nie chcę kłamać. Jedyne, co mogę powiedzieć szczerze, to to, że nie zauważam zbyt często jakichś okazji na zarobek (choćby mały). No i jestem leniem.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:20
@sylwon1234: Haha, nie ma nic lepszego niż bycie szczerym :D
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:47
@Sir_Snoge: Ha! :D
Dokładnie!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:22
Moja ulubiona gra
Odpisz
3 kwietnia 2016, 11:40
Ciekawe czy pokażą nowego battlefield na ea play
Odpisz
23 marca 2016, 22:39
Można znać mape?
Odpisz
24 marca 2016, 07:52
@Maniek1234565: Zapomniałem nazwy, ta co jest w mieście w dzień, w strefie powodziowej. Gdy patrzysz z góry to bliżej (unicestwienie) A z lewej.
Odpisz
24 marca 2016, 07:52
@Maniek1234565: Sory, A z prawej
Odpisz
24 marca 2016, 08:08
@Czychacz: Ok.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 11:16
@Maniek1234565: Strefa Powodziowa
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 20:23
pewien dzieciak powiedział mi że nie jestem graczem bo nie mam steama a on jest bo ma.... ;_; to będą bardzo złe święta...
Odpisz
23 marca 2016, 21:24
@przemo192: A przypie**ol mu.
Odpisz
23 marca 2016, 21:25
@Skrzypo: właśnie to już dawno zrobiłem.... on ma to w d*pie
Odpisz
23 marca 2016, 21:25
@przemo192: Konsole, piracisz, czy płytki z non-stimami?
Odpisz
23 marca 2016, 21:26
@przemek1ni: nie umiem pływać więc pirat ze mnie słaby by był.... a co?
Odpisz
24 marca 2016, 00:16
@przemo192: Drm forever! Niech żyje gog!
Odpisz
24 marca 2016, 02:33
@GamersUnited: PC masters!
Odpisz
23 marca 2016, 22:29
Zrozumcie,nie każdy obchodzi Wielkanoc...
Odpisz
23 marca 2016, 22:23
rozpixelowane jajka zawsze na topie
Odpisz
23 marca 2016, 21:46
Ja pierdzielę, jaką schizę miałam ;-;
Odpisz
23 marca 2016, 20:28
Mokrego jajka!
Odpisz
23 marca 2016, 20:30
@Alpa_Cino: smacznej wody!
Odpisz
23 marca 2016, 20:25
Zrobiłem 5 minut temu, dwa razy próbowałem, bo ruscy się kampili, Bf4 zrozumieją ;)
Odpisz