Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 00:17
Mrr
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:39
*lenny face* I to sie nazywa bóg psot
Odpisz
17 kwietnia 2016, 11:33
Czy kros ma więcej paliwa do karuzeli śmiechu ?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 05:55
Holy merry mother of Joseph...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:28
.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:08
brat thora
Odpisz
15 kwietnia 2016, 22:02
To dlatego zapewnie nazywają go Bogiem Psot (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:56
ty chory po je*ie
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:50
;_; Młot Lokiego
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:43
Moje oczy płoną ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:12
co się zobaczyło...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:13
@Hoggehr: ... to się nie odzobaczy
Odpisz
14 kwietnia 2016, 21:43
Co dwa młotki to nie jeden.
Odpisz
24 marca 2016, 18:34
Spojrzałam tam gdzie nie powinnam...
Odpisz
24 marca 2016, 19:04
(lennyface)
Odpisz
24 marca 2016, 20:17
ja też ;_; ja też...
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 21:52
*lennyface*
Może ty powinnaś tam spojrzeć? MOże takie było twoje przeznaczenie?
Odpisz
24 marca 2016, 23:14
oj nie ty jedna;-; 😏
Odpisz
25 marca 2016, 12:58
@oliwia1317: Na tego rudego z tyłu.
Odpisz
25 marca 2016, 13:57
a na co innego? Ta pani obok też jest ruda.
Odpisz
24 marca 2016, 19:21
Loki...ale ty nie żyjesz...po za tym oddawaj Mjöllnir ;-;
Odpisz
24 marca 2016, 20:31
@Komandor_Brytania: Ale w Thor: the dark world przeżył :v
Odpisz
24 marca 2016, 21:04
@Monnx: Zapomnieli dodać że zabił go potem tajemniczy Niemiec :v
Odpisz
24 marca 2016, 21:06
@Komandor_Brytania: Ten, co w swoim Tygrysie zdechł u Francuzów w '44? Nie, ten akurat nie.
Odpisz
24 marca 2016, 21:10
@Monnx: Tak on, ale on przeżył.
Odpisz
24 marca 2016, 21:13
@Komandor_Brytania: To trzeba cię szwabie dobić, w wieku 102 lat od państwa niepotrzebnie emerytury wyciągasz :v
Odpisz
24 marca 2016, 21:31
@Monnx: Ale ja mieszkam w Londynie ;-;
Odpisz
24 marca 2016, 21:38
@Komandor_Brytania: Co za różnica *strzela*
Odpisz
24 marca 2016, 22:01
@Komandor_Brytania: Czemu... czemu zauważyłem ten drugi mjölnir?
Odpisz
24 marca 2016, 22:48
@Monnx: What ty doing? Nie łaskocz ;-;
Odpisz