Znacie to niesamowite uczucie, gdy słuchając muzyki przenosicie sie w zupełnie inne miejsce? Ja tak mam z disco-polo. Jak usłyszę go w jakimś barze czy klubie momentalnie przenoszę sie do innego.
@hubciox26: Prawda jest taka że niektórzy szanują swój własny gust i jak słyszą disco polo to naprawdę wychodzą. Na przykład taka ja.
Ostatnio jak ze znajomymi siedzieliśmy i słuchaliśmy muzyki, ktoś puścił disco polo a ja podeszłam, powiedziałam "pie**ol się" zrzuciłam tą osobę z krzesła i włączyłam coś bardziej ambitnego ;-; True story. Połowa obecnych w szoku, ale opłacało się XD
Muzyka disco polo jest całkiem dobra do tańczenia, cały bal gimnazjalny przetańczyliśmy przy disco polo. Wątpię aby dało się tańczyć przy wybranych kawałkach muzyki pop albo rocka/metalu.
Co do słuchania to inna bajka...
@Monnx: Gdyby to co mówisz, że tylko do disco-polo można było tańczyć było prawdą to by znaczyło, że tylko w Polsce na imprezach sie tańczy, a wszędzie indziej ludzie siedzą i podpierają ściany. Do popu, techno i rocka jak najbardziej można tańczyć, a nawet jak dla mnie takie imprezy sa o wiele lepsze.
@Monnx: Co za kwas... I ty sie dziwisz, że cie z rozmowy z Łukaszem wywaliliśmy. Dorośnij do chodzenia po barach zamiast dziecinnych kłótni z Pensetą to pogadamy...
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 15:29
Takie tru...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:18
@KokosiQFoxy: .... jące
Odpisz
3 września 2016, 10:11
@JapanBall: orzechy.
Odpisz
12 grudnia 2017, 06:40
@Ameron: z nad
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:04
@Caffreze: Alaski.
Odpisz
26 maja 2016, 10:14
Kpop lepszy
Odpisz
25 marca 2016, 09:39
Ja też tego gówna nienawidzę...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:13
@sylwon1234: nie jedyny
Odpisz
25 marca 2016, 10:21
Ona czuje we mnie piniądz...
Odpisz
25 marca 2016, 10:28
@Fukomat: DU DU, DU DU *i w tle jakiś seksofon*
Odpisz
25 marca 2016, 16:14
@kubakk12: wystroiła się jak bijons...
Odpisz
27 marca 2016, 09:17
@Fukomat: TY TYY, TY TYY
Odpisz
27 marca 2016, 13:58
@kubakk12: patrzy na mnie drinka pijąc...
Odpisz
27 marca 2016, 15:55
@Fukomat: TU TUU, TU TUU
Odpisz
27 marca 2016, 17:27
@kubakk12: bo wyczuła we mnie piniądz!
Odpisz
27 marca 2016, 17:34
@Fukomat: D-D-D-D-D-D-D-DROP THE BASE
DUDUDUDUDUUU DUDUDUDUDUDUDU DUDUDUDUDUDUDUDU DU DU DUDUDUDUDUDUDUDUDUDUDU DUDU DUDU DUDU DUDU DUDUDUDUDUDUDUDUDU
Odpisz
28 marca 2016, 18:08
@kubakk12: Wsiadam w betę...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:29
@Fukomat: Daję dyla
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:03
@HumanistaMichal: mam na piersi krokodyla!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:13
@Fukomat: Na mej ręce...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:23
@Fukomat: I to ku*wa uczucie, kiedy na przyrodzie siedziałaś z jakimś pojebem, który całą lekcję to śpiewał ;_;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:02
@HumanistaMichal: rołli błyszczy...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:07
@Fukomat: Każda laska dziś zapiszczy
Odpisz
25 marca 2016, 09:33
Znacie to niesamowite uczucie, gdy słuchając muzyki przenosicie sie w zupełnie inne miejsce? Ja tak mam z disco-polo. Jak usłyszę go w jakimś barze czy klubie momentalnie przenoszę sie do innego.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 09:34
Ja gdybym usłyszała disco polo też przeniosłabym się do innego baru
Odpisz
25 marca 2016, 09:46
Każdy ma inny gust muzyczny :3
Odpisz
25 marca 2016, 09:48
Jasne, nie zaprzeczam. Dlatego napisałem, że ja tak mam.
Odpisz
25 marca 2016, 10:08
Ja tak mam przy klasycznej.
Odpisz
25 marca 2016, 11:39
Tia irytujące sąosoby które kogoś obrażają ze względu na jego gust muzyczny
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:15
Je**ć metal
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:49
@kazakol2000: umrzyj
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:04
Kiedy gdziekolwiek puszczają disco polo*
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 17:25
Prawda jest taka że wszyscy ponoć nie słuchają disco polo a jak przyjdzie co do czego to wszyscy znają tekst i bawią się na imprezach
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:06
@hubciox26: Nie wszyscy. Nawet jak się mocno wstawię to do disco-polo nie tańczę. Trzeba mieć swoją godność.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:02
@hubciox26: Prawda jest taka że niektórzy szanują swój własny gust i jak słyszą disco polo to naprawdę wychodzą. Na przykład taka ja.
Ostatnio jak ze znajomymi siedzieliśmy i słuchaliśmy muzyki, ktoś puścił disco polo a ja podeszłam, powiedziałam "pie**ol się" zrzuciłam tą osobę z krzesła i włączyłam coś bardziej ambitnego ;-; True story. Połowa obecnych w szoku, ale opłacało się XD
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:25
Ten moment gdy wszyscy na codzień hejtują disco polo a na dyskotekach naku*wiają do disco węgorza :3
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:27
@Lacoste: Bracia Figo Fagot nie grają klasycznego disco-polo. Ich muzyka to sztuka :3
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:42
To prawda :P. Ale to był tylko przykład :3
Odpisz
2 kwietnia 2016, 18:14
Lubię niektóre disco polo, ale taka sytuacja wku*wia
Odpisz
2 kwietnia 2016, 17:57
W Mc'Donald's?
Odpisz
25 marca 2016, 09:48
Muzyka disco polo jest całkiem dobra do tańczenia, cały bal gimnazjalny przetańczyliśmy przy disco polo. Wątpię aby dało się tańczyć przy wybranych kawałkach muzyki pop albo rocka/metalu.
Co do słuchania to inna bajka...
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 09:51
@Monnx: Gdyby to co mówisz, że tylko do disco-polo można było tańczyć było prawdą to by znaczyło, że tylko w Polsce na imprezach sie tańczy, a wszędzie indziej ludzie siedzą i podpierają ściany. Do popu, techno i rocka jak najbardziej można tańczyć, a nawet jak dla mnie takie imprezy sa o wiele lepsze.
Odpisz
25 marca 2016, 09:55
Wybacz, zapominam o techno albo dupstepie. Fakt, do niektórych utworów z wielu gatunków muzyki da się tańczyć, lecz jednak nie do wszystkich.
Odpisz
25 marca 2016, 09:57
@Monnx: Jednak do większości popu da sie tańczyć. Po to on głownie jest - na imprezy.
Odpisz
25 marca 2016, 10:04
To czemu u mnie tego słuchają? ;)
Zresztą i tak tu nie mam nic do gadania, nie szlajam się po barach. Nie to co pewiem ekspert...
Odpisz
25 marca 2016, 10:08
@Monnx: Co za kwas... I ty sie dziwisz, że cie z rozmowy z Łukaszem wywaliliśmy. Dorośnij do chodzenia po barach zamiast dziecinnych kłótni z Pensetą to pogadamy...
Odpisz
25 marca 2016, 10:10
Oj tam oj tam, mam jeszcze czas do września żeby dorosnąć. Nie śpieszy mi się.
Odpisz
25 marca 2016, 10:14
@Monnx: tańczyć możesz też do hard dancu (lub cyber punku) prodigy:p
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 09:30
Albo One Direction
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 09:15
Tylko nie to g*wno...
Odpisz