Wesoły cosplay na dzień dobry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2016, 21:26
i ta dziewczynka w tle
Odpisz
26 marca 2016, 14:20
Już wiem co będe robił!
Odpisz
26 marca 2016, 14:21
@Jasnowidz: czyli razem robimy cosplaye?
Odpisz
26 marca 2016, 14:22
@Jasnowidz: Can I fap do this? :D
Odpisz
26 marca 2016, 14:22
Yes!
Odpisz
26 marca 2016, 14:24
@Jasnowidz: :D
Odpisz
26 marca 2016, 14:30
@Jasnowidz: Bił satanistów?
Odpisz
26 marca 2016, 14:31
@Niszczyiel: Hm?
Odpisz
26 marca 2016, 14:36
@Jasnowidz: pytam czy dziś bijesz satanistów bo chciałke ich pobić trochu badylami
Odpisz
26 marca 2016, 14:50
@Niszczyiel: Przetrzymuje ich w komorze gazowej
Odpisz
19 kwietnia 2016, 15:47
@Jasnowidz: Klepać majonez?
Odpisz
10 kwietnia 2016, 18:55
Odpisz
10 kwietnia 2016, 13:27
łapałbym ją za peleryne ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
10 kwietnia 2016, 13:20
Ruszaj się na dobry początek dnia mała o tak ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
10 kwietnia 2016, 13:11
czyżby do aktorka z filmu ? ( ~*_*~)
Odpisz
26 marca 2016, 14:48
Co to za pani ? (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 marca 2016, 14:49
@DarthKrooge: supergirl, czy jakoś tak, jeśli wpiszesz w google będzie tego więcej ;)
Odpisz
26 marca 2016, 14:49
@DarthKrooge: Supergirl
Odpisz
26 marca 2016, 14:55
@coloman: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2016, 19:46
@DarthKrooge: Wiem, że trochę po czasie, ale ona nazywa się Anna Rédei. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Radzę wpisać na yt "supergirl happy". ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
28 marca 2016, 20:00
@RecOr: dziekuje(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 marca 2016, 14:37
Za małe "oczy" ma
Odpisz
26 marca 2016, 14:39
@lorax12: Za małe?
Odpisz
26 marca 2016, 14:41
Hentaie pomieszały mu się ze światem rzeczywistym :v
Odpisz
26 marca 2016, 14:41
@lorax12: Wybrednyś. Ciesz się, że nie jest "ślepa".
Odpisz
26 marca 2016, 14:46
chyba właśnie lepiej by była, może by miał chociaż jakieś szanse
Odpisz
26 marca 2016, 14:49
Za małe by fapać... ale nie żeby pokochać... nic nie mam do małych
Odpisz
26 marca 2016, 14:50
Ja do małych nic nie mam... mówię tylko, że za małe by fapać... ale nie kochać :3
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 15:03
A ty jesteś ,,ślepa"?
Odpisz
26 marca 2016, 15:06
@Jasnowidz: Jasnowidz powinien znać odpowiedź na takie pytanie :P
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 15:07
Wole się upewnić nim cię znajde i wytarmosze
Odpisz
26 marca 2016, 16:07
@Jasnowidz: Phi, uwazaj bo ma włócznie (i Boga Światów za ojca) i nie zawacham sie jej użyć.
Odpisz
26 marca 2016, 16:15
Ja tylko zadałem pytanie
Odpisz
26 marca 2016, 21:47
@Jasnowidz: Ja tylko nie odpowiedziałam ;)
Odpisz
26 marca 2016, 21:52
No to odzpowiedz
Odpisz
26 marca 2016, 22:00
@Jasnowidz: Nie, nie jestem "ślepa"
Odpisz
26 marca 2016, 22:43
No i tyle w tym temacie
Odpisz
26 marca 2016, 14:33
Odpisz
26 marca 2016, 17:11
@ozi12:
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 14:44
Po prawej stronie jest Spiderman w pewnym momencie. Na ławce siedzi.
Odpisz
26 marca 2016, 14:35
ta mina tej dziewczynki z tyłu tak bardzo zazdrość :D
Odpisz
26 marca 2016, 14:35
Oj Ozi...
Odpisz