Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar creepykrukcre

21 kwietnia 2016, 17:37

jump man pierwszy mario.

Avatar WolfieTheGamer

18 stycznia 2018, 13:53

@creepykrukcre: pierwszy Mario był w Donky Kongu zauważ skin postaci jaką gramy

Avatar rogaliq

1 kwietnia 2016, 12:34

ten stary Marian ma dziwny, ale za**bisty i realistyczny system skakania: jak stoisz w miejscu, to skaczesz na bardzo małą odległość, a jak robisz rozbieg, to skaczesz, jak kangur :")

Avatar kicius23

1 kwietnia 2016, 13:30

@rogaliq: To było fajne. Oprócz tego zrąbanego skoku w 8 świecie, bodajże na planszy 2. Trzeba się było rozpędzić, a nie zawsze wychodziło.

Avatar rogaliq

1 kwietnia 2016, 21:08

@kicius23: pamiętam to, przesrany lv; na pocz. było dużo goombasów, rury, żółwie i dziury... masakra :v

Avatar Macio29

1 kwietnia 2016, 13:39

Pamiętam jak nawalałem na moim pegazusie, to było super.

Avatar ALKATRAZ

1 kwietnia 2016, 12:10

to były czasy! jak trzeba było pilnować zasilacza żeby się nie przegrzał, jak mieliśmy własne pady, jak trzeba było dmuchać w dyskietkę zeby gra się nie ścinała, po prostu piękne, a te bachory i tak tego nie zrozumieją

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2016, 12:26

@ALKATRAZ: Szok - Alek dojrzewa

Avatar rogaliq

1 kwietnia 2016, 12:32

@ALKATRAZ: ja mam 13 lat, ale znam te czasy, bo Gameboya Advance mam i stos cartrige'ów :')

Avatar kicius23

1 kwietnia 2016, 13:15

@rogaliq: Ja mam 14 i też troszku tego mam ;). Achhh.. To były czasy.

Avatar panfikk

1 kwietnia 2016, 12:20

lustereczko powiedz przecie kto jest najgrywalniejszy w świecie

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2016, 12:24

@panfikk: Otóż kochana, Mariana wybrała - lepsza Carma... Lub gry od Valve'a /s

Avatar panfikk

1 kwietnia 2016, 12:51

lol

Avatar Krzyniu

1 kwietnia 2016, 12:17

wolę starego Mario

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pozdrawiam świetliki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka