Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2016, 17:37
jump man pierwszy mario.
Odpisz
18 stycznia 2018, 13:53
@creepykrukcre: pierwszy Mario był w Donky Kongu zauważ skin postaci jaką gramy
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:34
ten stary Marian ma dziwny, ale za**bisty i realistyczny system skakania: jak stoisz w miejscu, to skaczesz na bardzo małą odległość, a jak robisz rozbieg, to skaczesz, jak kangur :")
Odpisz
1 kwietnia 2016, 13:30
@rogaliq: To było fajne. Oprócz tego zrąbanego skoku w 8 świecie, bodajże na planszy 2. Trzeba się było rozpędzić, a nie zawsze wychodziło.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 21:08
@kicius23: pamiętam to, przesrany lv; na pocz. było dużo goombasów, rury, żółwie i dziury... masakra :v
Odpisz
1 kwietnia 2016, 13:39
Pamiętam jak nawalałem na moim pegazusie, to było super.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:10
to były czasy! jak trzeba było pilnować zasilacza żeby się nie przegrzał, jak mieliśmy własne pady, jak trzeba było dmuchać w dyskietkę zeby gra się nie ścinała, po prostu piękne, a te bachory i tak tego nie zrozumieją
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:26
@ALKATRAZ: Szok - Alek dojrzewa
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:32
@ALKATRAZ: ja mam 13 lat, ale znam te czasy, bo Gameboya Advance mam i stos cartrige'ów :')
Odpisz
1 kwietnia 2016, 13:15
@rogaliq: Ja mam 14 i też troszku tego mam ;). Achhh.. To były czasy.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:20
lustereczko powiedz przecie kto jest najgrywalniejszy w świecie
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:24
@panfikk: Otóż kochana, Mariana wybrała - lepsza Carma... Lub gry od Valve'a /s
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:51
lol
Odpisz
1 kwietnia 2016, 12:17
wolę starego Mario
Odpisz