Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 22:26
Ale w Polsce jest dzień Polonii (2 maja)
Odpisz
1 czerwca 2018, 16:05
szacun na dzielni
Odpisz
27 marca 2016, 13:35
Po co komu w Argentynie Dzień Polaka?
Odpisz
27 marca 2016, 13:37
@Krzyniu: Kolejna okazja do picia.
Odpisz
27 marca 2016, 13:39
@drzewiec: Okazja do picia jest zawsze
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 13:54
@Krzyniu: Po upadku powstania przybyli tam Polscy osadnicy, dość licznie . Święto to upamiętnia ich .
Odpisz
27 marca 2016, 13:55
@Krzyniu: W Argentynie jest 500tyś Polaków
Odpisz
27 marca 2016, 13:55
@Bilolus1: Komentarz na górze
Odpisz
27 marca 2016, 15:58
@drzewiec: "okazja do picia"? to dla lelaków
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2016, 08:42
@Krzyniu: bo jesteśmy za**biści i tylko Argentyna ogarnęła całą naszą za**bistość.
Odpisz
21 lipca 2017, 11:02
@Jasnowidz: Najlepsza okazja do picia?
Urodziny Ani... Ani moje ani Twoje xD
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:21
Wreszcie jakieś państwo które szanuje Polaków
Odpisz
13 marca 2017, 18:02
@Szimi2016: Węgry
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:59
Teraz pytanie czy w Polsce mamy dzień Argentyńczyka :)
Odpisz
8 kwietnia 2016, 14:38
moje urodziny są 2 dni wcześniej...
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 13:34
żąrtujesz!!!
Odpisz
8 kwietnia 2016, 11:49
ja zjadłem polaka, zupe amino pomidorową
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:05
@ALKATRAZ: ale ty jesteś śmieszny
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:35
@ALKATRAZ: Łapka w górę,byś nie płakał
Odpisz
27 marca 2016, 17:31
do tego pytanie padło w kocham Cię Polsko :)
stąd to wziąłeś
Odpisz
27 marca 2016, 15:28
A na Marsie 30 lutego obchodzony jest dzien Warszawy
Odpisz
8 kwietnia 2016, 11:47
Soon...
Odpisz
27 marca 2016, 13:43
W moje imieniny :v
Odpisz