Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 20:34

Godziny bez snu: 2380
Godziny wyczekane: 507
Godziny snu: 3

Avatar
Michaelpl03

1 maja 2016, 21:34

Tylko tyle? Spodziewałem się większych liczb...

Avatar Sans_

10 grudnia 2016, 22:18

(Najszybsza odpowiedź na jeja)
Duże liczby są w moich save-ach. około 4500 save-ów miałem. Szczerze nie wiem czy to dużo i jeżeli tak to nie wiem czy mi uwierzysz :o (Miałem w tedy 8-10 lat i Skyrim mi się często craschował więc zapisywałem co krok (Strach przed straceniem Jabłka ;-;)

Avatar
Michaelpl03

11 grudnia 2016, 10:01

@Sans_: A ja się wku*wiałem, kiedy nie zapisałem korytarz temu .-.

Avatar Archeologwinternetach

23 marca 2018, 20:33

@Sans_: (Jeszcze szybsza odpowiedź na jeja)

Avatar Reaper_

16 kwietnia 2017, 02:04

Mam 780 godzin a przespałem się może 4 godziny.

A mam zamiar dobić do 1200 bez większej ilości odpoczynku

Avatar Klapek123

26 kwietnia 2016, 23:09

Jest jakiś sposób na ponowne nie bycie wampirem czy muszę wczytywać grę? ;-;

Avatar Mr_Kot

26 kwietnia 2016, 23:34

@Klapek123: Jest sposób , jeśli się nie myle to w Gwieździe Zarannej jest taki mużyna co cię wyleczy za pełen czarny klejnot dusz

Avatar XxkillerxX

Edytowano - 27 kwietnia 2016, 07:45

@Klapek123: lub zmienić się w wilkołaka
idź do jorwaskr i wykonuj zadania.
[ w Białej Grani ]

Avatar TheHunterMikiPL

23 kwietnia 2016, 23:06

Potrzeba 5 posiłków dziennie, logicznych dropów z potworów, spania każdej nocy, srania raz na ileś dni i sikania kilka razy na dzień w grach raczej jest bez sensu...

Avatar Adgos

27 kwietnia 2016, 07:43

@TheHunterMikiPL: ale od czego sa mody?

Avatar
Cicada

Edytowano - 26 kwietnia 2016, 22:49

Ja spałem 2 razy - raz żeby sprawdzić jak wygląda system snu, a raz , żeby dołączyć do Mrocznego Bractwa. A gram jakieś 400-500 godzin ;-;

Avatar Bastil123

27 marca 2016, 21:15

Od razu "well" - z tego co mi wiadomo, jeżeli śpi się 8(?)+ godzin, dostaje się buffa "Wypoczęty".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ham22

26 kwietnia 2016, 21:43

@Namelessx: Wtedy nie możesz się wyspać. Chyba jestem wilkołakiem.

Avatar koskoskos

26 kwietnia 2016, 22:28

@ham22: Lecz masz 50% szans na dobre dziecko, drugie 50% szans jest na zdobycie awcziwmenta "Nieprzespane minuty,godziny,dni,tygodnie,miesiące,lata" ale musisz dostać niegrzeczne dziecko.

Avatar ALKATRAZ

26 kwietnia 2016, 21:59

przypomina mi sie stalker jak musiałem spać

Avatar FireSpell

26 kwietnia 2016, 21:43

Typowy RPG.

Avatar R2D2_

26 kwietnia 2016, 21:21

Taaa... Ja ostatnio spałem bardzo długo...

Avatar panlogin

26 kwietnia 2016, 21:32

@R2D2_: ile?

Avatar AZKABANA

26 kwietnia 2016, 21:20

Walczysz ze smokiem?
Umierasz, a trzymasz się na nogach?
Pie**ol to, spałzuj życie, zjedz parenaście kg owoców i mięsa i odpauzuj życie!

Avatar Drago0328

26 kwietnia 2016, 20:31

Marzenie każdego ucznia/studenta/pracującego.

Avatar damian2500

26 kwietnia 2016, 21:16

@Drago0328: Po prostu każdego.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2016, 20:56

ale chojc

Avatar ArgornPL

26 kwietnia 2016, 20:53

Ja się przespałem tylko, żeby zacząć Mroczne Bractwo :3

Avatar Szymon2410

26 kwietnia 2016, 20:04

To sprawka..... < Żeby się dowiedzieć kup DLC

Avatar shizofrenik

26 kwietnia 2016, 20:08

@Szymon2410: W internecie masz spoilery.

Avatar noszkurnawszystkozajete

26 kwietnia 2016, 20:03

Też tak chcę ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Chciał tylko pomóc

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka