Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siambalabamba

27 marca 2016, 22:35

Ale ten zmierzch nie jest taki zły oglądałem kiedyś w tv i po 10 minutach wyłączyłem to gówno i mogłem nauczyć się na sprawdzian z histy dzięki czemu na koniec roku miałem wyższą ocenę - dzięki zmierzch

Avatar Loriess

17 kwietnia 2016, 19:25

@siambalabamba: Obejrzalam do końca pierwszą cześć tego czegoś. Pierwszą rzeczą jaką powiedziałam na napisach końcowych było "ale przeciż fabuła sie tu jeszcze nie rozkręciła"

A to było pare lat temu, kiedy nie byłam bardzo czepialska jeśli chodzi o filmy

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2016, 22:48

Ty chyba nie pisałeś Sonic x Amy...

Avatar Zygarde

27 marca 2016, 22:49

Sanic Hedhehog pls.

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2016, 22:54

@Zygarde: chcesz traumy na życzenie? Wpisz na deviantarcie "Were-Sonic x Amy" wrażenia gwarantowane!

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2016, 23:07

@Zygarde: i jak?

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 17:27

widać że miał zawał

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2016, 17:32

Sonic x Sally jest najlepsze. Dla tych którzy czytali komiks Sonic Universe to wiedzą.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 17:33

+ główne uniwersum Archie i Sonic SatAm

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2016, 17:35

Sonic SatAm to mój ulubiony serial dzieciństwa. Czekam na kontynuację a nie na jakieś Sonic Boom.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 17:44

WTF, to było to emitowane w Polsce?! Myślałem że tylko Underground...

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 19:06

mój tata mi pobierał z internetu po angielsku 😊

Avatar TimekPL123

16 kwietnia 2016, 17:20

To Stefan Żeromski napisał "Zmierzch".

Avatar TimekPL123

16 kwietnia 2016, 17:20

To Stefan Żeromski napisał "Zmierzch".

Avatar Zwariowanykoteqq

Edytowano - 27 marca 2016, 23:21

Mi sie film nie podobał ale ksiazka ciekawa dużo całowania i wgl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar DeTeO238

27 marca 2016, 22:39

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Drewniany kominek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Papierowa szkoła posting

Typowy NPC

Niezły wyczyn

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka