Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2016, 18:15
Znajda sie jacys koledzy chetni do pogrywania w pd2?
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:26
@MTziolkowkyV: *podnosi rękę*
Odpisz
11 kwietnia 2016, 06:42
@Nietypowy: to gut, jak cos to na prywatnym napisz
Odpisz
24 listopada 2021, 22:59
@MTziolkowkyV: jaką masz konsolę? Ja mam ps3
Odpisz
28 marca 2016, 20:14
Co zrobić żeby ludzie w PayDay 2 grali po cichu?
1 wydaj 10 euro na DLC
2 wydaj 1,8 mln $ z gry na miniguna i RPG
Sukces murowany
Odpisz
28 marca 2016, 21:08
@Nietypowy: Zmarnowane 10 euro
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2016, 21:11
w sumie to nie bo jest kilka misji w których nawet nie da się robić po cichu
Odpisz
28 marca 2016, 22:25
@Nietypowy: Chyba ta jedna, gdzie musisz ukraść części działek z tf2.
Odpisz
28 marca 2016, 22:53
@Modernm: eskorta wozu opancerzonego
Napad na ciężarówkę ze złotem która wbiła się przez dach masarni
Kradzież sejfów na autostradzie
Kradzież głowic nuklearnych
Troche tego było
Odpisz
28 marca 2016, 23:05
@Nietypowy: Co z tego, że są głośne misje? Nadal wydałeś 10 eu na dlc.
Odpisz
28 marca 2016, 23:16
dlc było warte 10 euro. Ja je kupiłem za hajs który zalegał na steamie za 3 po promocji. Zresztą i tak nie uwarzam tego za zmarnowane ponieważ to nie są jakieś skiny do CSa i bardzo zmieniają sposób rozgrywki wymuszając inny sposób podejścia do przeciwnika.
Odpisz
30 marca 2016, 13:28
@Nietypowy: Oj coś o tym wiem.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 13:54
@Nietypowy: Używajmy nazw skoków, nie bądźmy frajerami.
Slaughterhouse
Aftershock
Meltdown
Swoją drogą, "Train Heist" da się zrobić cicho.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:55
mozna przetumaczyc ??
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2016, 10:02
@goldenfreddy1: wydawało mi się to tak oczywiste że nie musiałem tłumaczyć. Ale to wyglądało tak:
Cicho?
Mam miniguna(tak btw to jest to broń z płatnego dlc dosyć mocna ale mało ammo)
Idziemy po cichu?
Yup(tak)
Ok
Ale mój minigun
Odpisz
10 kwietnia 2016, 16:53
@goldenfreddy1: Ile masz lat że nie rozumiesz podstaw angielskiego?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 16:17
@NecroSky: po nicku i zobacz
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:42
@tobiaszg21: Czyli około 10 jak to pisał, teraz ma z 11
Odpisz
5 kwietnia 2017, 14:39
@NecroSky: yup
Odpisz
26 września 2017, 09:49
@NecroSky: 7 lat*
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:07
Ciekawe, czy to ten Hades którego mam w znajomych na Steamie.
Odpisz
29 marca 2016, 10:12
:'(
Odpisz
28 marca 2016, 21:53
i ten żal w głosie :) but my minigun :'(
Odpisz
28 marca 2016, 20:08
[*]
Odpisz