Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Z klasą się trzeba urodzić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 marca 2016, 20:58
Ja mam niedowagę :/ 55kg a wzrost ok. 176cm
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:17
@pawelek9889: A ja jestem i wyższy i lżejszy :/ (tak wiem, kimemtarz tak bardzo aktualny)
Odpisz
20 września 2019, 19:50
@pawelek9889: też mam niedowagę wzrost 160 cm waga 45
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:34
Jeśli dobrze pamiętam to wzrost 170 cm i waga 65 kg
Jak bardzo jestem tłusta?
Odpisz
6 września 2018, 13:43
@YFYDB: Proszę, zamień się.
Odpisz
18 września 2018, 22:36
@kowalski12: Jesteś jeszcze grubszy/a? To tak się da? Niemożliwe.
Odpisz
18 września 2018, 23:12
@YFYDB: Mam za mało.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:23
ahahhhahahhagahahggagaagagagaggagahhaahhahahaahha #nie_śmieszne
Odpisz
18 kwietnia 2016, 06:31
Chyba mocno zagęszczone bo 1l waży 53kilo
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:15
O ku*wa! Jakie to suche. Kłaniam się przed tym mistrzem sucharów!
Odpisz
28 marca 2016, 20:42
Jestem cięższy o 5kg
Odpisz
28 marca 2016, 20:49
@FuryGaming: Ależ ty lekka. Tylko 59,1 kg
Odpisz
28 marca 2016, 20:52
@kuboskixd: Lekka ?! Jestem chłopakiem mam 12 lat no i 180 cm.
Odpisz
28 marca 2016, 20:55
@FuryGaming: Avek mnie zmylił. 180 cm w wieku 12 lat ? to nie jest już jakaś choroba ? =-O
Odpisz
28 marca 2016, 20:58
@kuboskixd: Wszyscy myślą że mam ok 15 lat i że nie zdałem , lecz się mylą. Czy to choroba ? Raczej nie , mój brat cioteczny ma 23 lata i ok 2,04 m wzrostu.
Odpisz
28 marca 2016, 20:59
@kuboskixd: to nie choroba
Odpisz
28 marca 2016, 21:01
@FuryGaming: Po prostu hormony wzrostu pracują.
Odpisz
28 marca 2016, 21:02
i niestety wpływają również na wzrok "choroba wzrostowa"
Odpisz
28 marca 2016, 21:08
Wąsy-są włosy w miejscu eghem...-są ala-bródka-jest :D
Odpisz
28 marca 2016, 21:13
@FuryGaming: Widzę, ze Tobie też strasznie szybko rosną włosy. :P
Powiem tak, jak się pierwszy raz tam ogolisz to swędzi w luuuuuj.
Odpisz
28 marca 2016, 21:17
przez kilka dni. Jak na kilka milimetrów odrosną przestaje swędzieć
Odpisz
28 marca 2016, 21:19
@kuboskixd: Ta, mam taki problem
Odpisz
28 marca 2016, 21:21
To dziękuje za ostrzeżenie , bo musze zgolić tą dżungle.
Odpisz
28 marca 2016, 21:27
Pewnie po moich komentarzach (i wyglądzie w realu) każdy myśli że mam ok 16 lat , więc moje życie w internetach jest ,,starsze''
Odpisz
28 marca 2016, 21:37
@FuryGaming: Do dżungli polecam podkaszarkę
Odpisz
28 marca 2016, 21:38
@kuboskixd: Nie, za słaba , lepiej piła (w moim wypadku)
Odpisz
28 marca 2016, 21:40
@FuryGaming: Kombajnem od razu
Odpisz
28 marca 2016, 22:44
@kuboskixd: Ale musisz przyznać, wtedy drapanie jest kojące.
Odpisz
29 marca 2016, 11:27
@FuryGaming: ja mam 13 lat 165 cm i ważę 60 kg ;-;
Odpisz
29 marca 2016, 17:12
Tylko w szkole nie wypada
Odpisz
29 marca 2016, 18:31
@kuboskixd: Wkładasz rękę do kieszeni i udajesz, że czegoś szukasz. :P
Odpisz
29 marca 2016, 19:21
Eeee... dobre XD
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:08
Twój wyraz twarzy wszystko by zepsuł.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:12
@Archeologwinternetach: Jeżeli ktoś nie umie zachować spokoju, ja to robię patrząc się na tablicę i udając, że myślę.Nikt mnie jeszcze nie przyłapał.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:13
Co ja czytam w tych internetach.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:17
@Archeologwinternetach: Sposoby na drapanie się po jajach w miejscach publicznych, czyli przydatne rzeczy.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:25
@FuryGaming: ja mam 12 i 165 cm. No i włosy tam... pod pachami.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:35
@Seth_Mint: Co zostalo przeczytane nie zostanie odprzeczytane. Goodbye psychiko.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 20:12
@Kot_Saurona: ale co przeczytane?
Odpisz
17 kwietnia 2016, 20:28
@Seth_Mint: Caly wasz dialog.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 20:57
@Kot_Saurona: ale ja tylko raz coś napisałem.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 21:02
@Seth_Mint: Mam juz taki zwyczaj ze jak che cos dopowiedziec do rozmowy to odpowiadam ostatniej osobie. Oczywiscie ten komentarz nie byl tylko do ciebie.
Odpisz
28 marca 2016, 21:20
13 lat i 177 cm wzrostu 69 kg. Ta waga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 marca 2016, 21:28
@Awp_Asiimov: I ten avek ...
Odpisz
28 marca 2016, 21:30
@FuryGaming: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 kwietnia 2016, 21:01
@Awp_Asiimov: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 kwietnia 2016, 20:29
Strasznie tłuste to mleko.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:40
Grubszego nie było
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:27
Za ciężkie coś.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 19:25
Za tłuste.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2016, 03:58
Takiego sucharu połączonego z mistrzostwem obsługi Painta oraz chańby dla całego Jeja.pl nie było
Odpisz
28 marca 2016, 20:48
53kg przy 1l? Gęste jak cholera.
Odpisz
28 marca 2016, 20:38
W uj ciężkie.
Odpisz