Halo... co tu się odje*ało?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Podłe
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2020, 12:09
mw 2 best
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:27
najlepszy cod to cod z czasów wojny światowej oraz z teraźniejszych czasów
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:13
@tr_8r: najlepsze CoDy to 2 i 4
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:26
@tr_8r: tru dla mnie naj cody to World At War i Black Ops no i jeszcze zajebisty COD 2 ;d
Odpisz
22 grudnia 2019, 00:08
@Predator_PL: najlepszy to nowe MW
Odpisz
1 lutego 2017, 17:48
Naj to trylogia MW :DDD
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:26
JPRDL ja osobiście nie mam pretensji do kampanii w CoD IW ale... CO TO JEST ZA TRY ZOMBIE!? JAKIEŚ KURDE NIE WIEM RYSUNKOWE POSTACIE WTF?!?!?!?
Odpisz
7 kwietnia 2016, 13:01
kiedyś cod się kupowało i tyle dzisiaj to kupijesz coda za 200 później dopłącasz kolejne 200 a jak chcesz być lepszy to płacisz 300, CO WAM SIĘ POJE**ŁO INFINITY WARD?
Odpisz
31 lipca 2023, 05:53
@tr_8r: ktoś to musi kupować skoro każda część działa na tej samej zasadzie.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:33
Bo takie kolorowe bajery przyciągają 7-11 latków które uważają takie coś za "epickie"
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:39
@UngrammarSoviet: dokładnie
Odpisz
7 kwietnia 2016, 07:41
@UngrammarSoviet: A najlepsze jest to: skampie się w kolorowym kapturku czerwonych spodniach zielonej marynarce żółtych butach i rękawiczkach tańcząc tam przy tym 10000 letnim drzewie największym w okolicy. Na pewno mnie nikt nie zauważy, a wręcz te nudne pipy w maskowaniu będą mi zazdrościć....
Odpisz
7 kwietnia 2016, 06:48
W 1 i 2 jeszcze się sie ale w 3 nieda
Odpisz
7 kwietnia 2016, 00:11
I do tego "B*tch Dab" :D
Odpisz
6 kwietnia 2016, 23:20
Ja tam wolę CoD 1
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:43
Teraz rynek jest skierowany do grupy wiekowej 12-18 lat, których to przyciąga. Niestety nikt nie wpadł na pomysł wyłączenia skinów. Bo by się hajs nie zgadzał. Nawet w takim BF skiny są świetnie zrobione: Ledwo widać a kto trzyma ten świetne ma odczucia. Ale nei, CS:GO i CoD musiał się sku*wić.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 19:17
black ops III jest do dupy
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:25
Smutna prawda.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:04
Power Rangers dla osób dojrzały.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:33
@XxXSuperDrobiu69XxX: Gimnazjum nie równa się "Dojrzały"
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:59
@Hoggehr: w CoD głownie gra podstawówka ale tylko w Ameryce i Anglii a w Polsce wszystkie dzieciaki (oprócz mnie) grają w Symulator Ruskiego Przedszkola (CS:GO)
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:42
@XxXSuperDrobiu69XxX: *dojrzałych
Odpisz
30 marca 2016, 01:21
ja tam gram w gry bez skinow bo wole gry z odrobinka realnosci a nie skiny ktore klimat psują
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:00
@miki322: skiny są dla bab
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2016, 19:32
@miki322: Ale Ty wiesz że na wojnie żołnierze często malują sobie bronie. więc skiny do realności nic nie mają
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:12
@kektus: ale maluja to co innego,chyba nie na jaskrawy pomarańcz,róż itd
Odpisz
13 kwietnia 2016, 11:29
@miki322: może nie w wojsku ale też tak malują.
Odpisz
30 marca 2016, 01:04
kiedyś: weź drugi oddział i postaraj się oczyścić budynki spotykamy się na placu
dziś: a rozwale se czołg rękom
Odpisz