Moja reakcja, gdy przychodzę na lekcję fizyki po nieobecności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2016, 16:02
skoro nasze ciało jest z atomów to dlaczego jesteśmy w jednym kawałku?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:14
@ALKATRAZ: Bo te atomy są bardzo blisko siebie, a nawet są połączone.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:47
@Serphis: odległości między atomami są stosunkowo duże, a w samym atomie 99% to pusta przestrzeń
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:10
@Abrian: Ale są na tyle małe że te odległości są też małe :D
Odpisz
4 kwietnia 2016, 15:56
ja na fizyce sale bumbumbóm
Odpisz
29 marca 2016, 22:01
Tak btw, ale czy to dziwne, że mam problemy z matematyką i chemią, a fizyka jest dla mnie prosta?
Odpisz
29 marca 2016, 23:14
@NieidealnieNiebanalna: mam odwrotnie, zróbmy fuzje i będzie git.
Odpisz