Dziecko w internecie - starter pack
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Trzykrotny T
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2021, 09:33
typowy 8 latek
Odpisz
27 sierpnia 2018, 21:07
Brakuje:
Swisz swisz
Fnaf
Minecraft
Roblox
Fortnite (sam gram)
Spinner
Ej choc cos nagrac na mjuzikali
Szafl dance
Odpisz
4 września 2018, 17:04
@CzeresniakPl: starsza wersja
Odpisz
4 września 2018, 18:14
@Slithey: no wiem ale tylko mowie
Odpisz
22 grudnia 2019, 13:50
@CzeresniakPl: dobra fnaf jest zajebisty, Roblox to lepszy już, ale minecraft to tak
Odpisz
22 grudnia 2019, 17:07
@Bananowski: Ojezu. Znalazles sie tu z losowych?
Odpisz
22 grudnia 2019, 17:46
@CzeresniakPl: jak już to O Jezu, nie znalazłem się
Odpisz
2 września 2020, 20:04
@Bananowski: O k***a, dziecko fnafa XDDDD
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2019, 13:52
@Konto usunięte: WOJNA ROZPOCZĘTA
Odpisz
22 grudnia 2019, 13:50
Albo " Twoja stara!!!!!1!!111!!! "
Odpisz
5 kwietnia 2016, 23:42
"beka z cb dziecko" najbardziej powszechne i najbardziej idiotyczne zarazem. Czy one naprawdę myślą, że nazwanie kogoś dzieckiem jest obelgą?
Odpisz
11 września 2019, 14:53
@Czokociasteczko: Hipokryci
Odpisz
11 września 2019, 14:51
Fajny mądry
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:57
"Nje bij deblu mam pul sertuszka"
Odpisz
17 listopada 2017, 19:22
Takie prawdziwe, ile ja razy takich spotkałem...
Odpisz
16 stycznia 2017, 22:16
od Naruciaka to won xd
Odpisz
23 sierpnia 2017, 15:02
Nie
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:54
@WebsTer230: tak
Odpisz
23 sierpnia 2017, 20:21
Nie
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:29
@WebsTer230: tak
Odpisz
25 sierpnia 2017, 18:17
Nie xD
Odpisz
26 sierpnia 2017, 13:35
@WebsTer230: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 15:10
Nie xd
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:34
@WebsTer230: tak
Odpisz
27 sierpnia 2017, 01:44
Hmmm... Byłaś dobrym oponentem. Wygrałaś ta rundę
Odpisz
27 sierpnia 2017, 03:03
@WebsTer230: dziękuję :) xd
Odpisz
24 stycznia 2018, 09:21
nie
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:05
@hehineji: tak
Odpisz
24 stycznia 2018, 15:33
@WebsTer230:
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:18
nie
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:21
@hehineji: tak
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:34
Nieeee, zaczyna się ;-; do czego doprowadziłem ;-;
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:03
nie
Odpisz
25 stycznia 2018, 13:44
@hehineji: tak
Odpisz
25 stycznia 2018, 13:49
@hehineji: Wyjdź
Odpisz
25 stycznia 2018, 14:53
@WebsTer230: nie
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:27
Nie do ciebie pisałem xD
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:33
@WebsTer230: a no to sory na apce nie widać
Odpisz
25 stycznia 2018, 16:15
@WebsTer230: nie
Odpisz
19 lipca 2016, 22:07
No przepraszam bardzo ale beka z cb dziecko też nie jest zbyt dojrzałe...
Odpisz
29 marca 2016, 17:17
I jeszcze "DLAcZemu HeITujEESZ BiEbEErka? :* Nikdy niE osiOnGniesH tego Co ON !".
Odpisz
31 marca 2016, 21:41
Raczej "Biber jest gupi, moja babća lepiej śpiefa" xD
Odpisz
31 marca 2016, 22:06
@the_endrju: Są dwa rodzaje °¬°
Odpisz
31 marca 2016, 22:08
Ten pierwszy to głównie napalone pięciolatki...
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 22:09
*Dubel*
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:29
Obecnie większość hejtuje Biebera "bo hejtowanie Biberqa jest takie kól <dwukropek gwiazdka gwiazdka gwiazdka>", ale kwatkia to już słuchają.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:33
@Kuziemek: A ja mam w dupie Biebera, Kwiatka czy GA. Słucham klasycznej.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2016, 14:37
I dobrze. Ja wolę metal.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:02
@Kuziemek: I poprawnie :)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:40
@Kuziemek: Absolutnie pochwalam. Jak slyszę co śpiewa "Kfiaatek, Biberek i Łan Dajrekszyn" (język typowej nastolatki) mam ochotę się zabić.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:49
@Kuziemek: I prawidłowo! Nie ja sam słucham metalu, podasz zespoły jakich Ty słuchasz?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:50
@Oskaras: I jeszcze jedno:
Kviat jest tylko jeden!
.
.
.
.
.
.
.
Danil Kviat, RBR, F1
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:09
@Oskaras: System of a Down, Accept, Arkona, Metallica, Maximum the Hormone, Motorhead, od czasu do czasu Sabaton. Bardzo lubię też Deep Purple i AC/DC, choć to już bardziej hardrock. A ty?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 08:17
@Kuziemek: A ja Motorhead, AC/DC, ew. Guns & Roses, z nowszych to Disturbed, Egypt Central. Three Days Grace, Godsmack, Drowning Pool, Saliva, czasem Papa Roach i Hollywood Undead.
Odpisz
29 czerwca 2016, 14:48
@Oskaras: bosz, czemu ja wcześniej nie znałem drowning poolu, to jest takie genialne
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:08
@Kuziemek: Trzeba poszerzać horyzonty :)
Odpisz
1 maja 2016, 09:29
Tylko nie barszcz i mielony! Moooje oczyy D:
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:07
Dlaczego nie jestem tym typem: 1.Jestem słownikiem ortograficznym. 2.Nie jestem bambino. 3.Nie mam facebooka. Heuheu
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:49
A oto screen z fb mojej kuzynki...
Imię: Monika
Wiek: 13
Rasa: Kredka bambino :V
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:51
@CukiereczeQ: Z serii jak zdobyć milion strzałek w dół w minutę, bo przecież muszą się tu zlecieć wszystkie bambino, żeby mnie hejtować.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:05
@CukiereczeQ: 10 w góre 1 w dół... nie no fajne czerwone...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:22
@CukiereczeQ: Zabij ją plox.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 16:19
Nie miałam czasu ani okazji ;__;
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:10
@CukiereczeQ: I ten perfekt inglisz! .-.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 07:35
@CukiereczeQ: Współczucie :(
Odpisz
6 kwietnia 2016, 07:08
A gdzie Csgo? xd
Odpisz