Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

17 września 2018, 23:50

Daj mi to! *-*

Avatar Dexterek

2 kwietnia 2016, 10:28

No popatrz, a ja to wszystko co ty tu masz i zajmuje ci to miejsce w pokoju to trzymam w folderze "Pobrane Torrenty"

Avatar Szczyt_jeja

2 kwietnia 2016, 10:34

@Dexterek: No widzisz, on wspiera twórców dzięki czemu mogą tworzyć więcej fajnych gier. On nie jest je**nym pasożytem. Bądź jak on.

Avatar Kuziemek

2 kwietnia 2016, 10:43

@Szczyt_jeja: Widzę, że są to gry na xboxa360. Żeby grać w nie razem z przyjaciółmi przez internet, trzeba płacić comiesięczny pakiet Live Gold. Trzeba płacić za używanie trybu online, za który się już zapłaciło, kupując pudełko z grą. Nie wydaje Ci się to trochę dziwne?

Avatar DranejBijBolszewika

2 kwietnia 2016, 10:43

@Kuziemek: nie

Avatar Szczyt_jeja

2 kwietnia 2016, 10:45

@Kuziemek: Pisałem ogólnie o piraceniu. Co do Gold uważam że to sku*wielski skok na kasę, szczególnie że kupujesz abomament, a nie raz na stałe.

Avatar Dexterek

2 kwietnia 2016, 10:48

@Szczyt_jeja: Życie jest brutalne, są producenci, są konsumenci, są pasożyty, life is life

Avatar Kuziemek

2 kwietnia 2016, 10:48

@Szczyt_jeja: No właśnie o to mi chodzi. Co do decyzji, czy kupić czy "spiracić" grę najlepiej postawić sobie jeden prosty warunek. "Jeśli producent mnie nie okrada to ja nie okradam jego".

Avatar SetAbominae

2 kwietnia 2016, 10:51

@Kuziemek: Ja na przykład piracę gry dla testów, jeśli jest dobra to kupuję, jeśli średniawa to zostawiam pirata, jeśli ch**owa usuwam

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2016, 11:00

@SetAbominae: Robię tak samo.

Avatar kot_astronauta

2 kwietnia 2016, 11:04

@Szczyt_jeja: Ja gram w GTA online na Xbox one na okrągło i kupiłem w październiku golda na rok. Kolega dał mi na urodziny Golda na 3 miechy :D

Avatar Szczyt_jeja

2 kwietnia 2016, 11:23

@SetAbominae: Czasem tak robię. To dobra metoda od kiedy usunęli demo w większości gier.

Avatar polak922

11 września 2016, 01:28

@Szczyt_jeja: Tiaaaa, abonament 300 złotych rocznie jest straszny, ch*j że koszt zwróci się w dwa miesiące, bo co miesiąc dostajesz darmowe gry, średnio właśnie o wartości 100-200 złotych

Avatar legend77

22 września 2016, 15:37

@polak922: A żeby w nie grać musisz mieć abonament.

Avatar pawlikok

17 września 2018, 23:50

@Dexterek: Walony PC-MasterRace

Avatar bylejakbylegdzie

2 kwietnia 2016, 12:18

nie ma co wymieniać gier, lepiej zostawić na półkach

Avatar CynicznyIntelektualista

3 kwietnia 2016, 04:07

@bylejakbylegdzie: Jak się jest gimnazjalistą i nie chce się naciągać rodziców to nie pozostaje nic innego :/

Avatar kubczakof

2 kwietnia 2016, 14:28

i okazało się że wszystkie na xboxa i ps a ty jesteś pcmaster (*´>д<)

Avatar bylejakbylegdzie

2 kwietnia 2016, 12:20

za moich czasów jak się piraciło też się trzymało na płycie/dyskietce w pudełku/kasetce

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2016, 12:11

DOLARY!

Avatar xd_ailatan

2 kwietnia 2016, 10:43

Przeczytałam 'ch**owo' ;_;

Avatar pan_hejter

2 kwietnia 2016, 10:26

W empiku gdzieś 30zł dostanie.

Avatar Klulik

2 kwietnia 2016, 10:21

Też wyznaje zasadę,że gra musi być na płycie.

Avatar Maniek1234565

2 kwietnia 2016, 10:12

Jagby oddałby to do sklepu zarobił by mniej wiecej 40zl.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2016, 10:01

Jaka kolekcja! :o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

Rel

Angielskie śmieszki

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka