Gdy zgarnę wszystkie fanty z rajdu na bossa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nwm co ze mną nie tak
Przyszłość jest piękna
Wielka przygoda
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2016, 13:29
bill goldberg to gej je**ny
Odpisz
27 maja 2016, 16:01
macho man randy savage
Odpisz
29 maja 2016, 12:47
@WWE2005: Nie wiesz co? Bill Goldberg
Odpisz
10 kwietnia 2016, 14:23
Często sie okazuje że to nie dla tej postaci
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 15:33
Jakie mi polecacie RPG albo MMO lub coś w tym stylu do pobrania ?
Ni mam w cu grać ,_,
Odpisz
9 kwietnia 2016, 16:01
dołączam się do pytania
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:24
Trzy słowa. World of Warcraft.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:59
@Hatapon: dzięki :) która część najlepsza ?
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:34
World of Warcraft nie ma części. Jest tylko jeden.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:37
@Hatapon: A okej...Sorry mój błąd nie wiedziałem
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:08
Nic nie szkodzi. Gra jest darmowa do momentu osiągnięcia 20 poziomu. Nie możesz awansować wyżej, chyba, że zaczniesz płacić abonament. Możesz więc pobrać grę, pograć za darmo do 20 poziomu, a następnie grać dalej płacąc abonament, lub grać dalej za darmo jako 20lv.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:13
@Hatapon: A szybko nabija się lvl ?
Bo nie wiem czy jak masz 20 to masz słabsze itemy czy jak to działa ? Dzięki za propozycję :) wypróbuję
Odpisz
9 kwietnia 2016, 14:55
"Need before Greed" :D
Odpisz
9 kwietnia 2016, 14:04
WWE popada coś w desperację ostatnio
Odpisz
9 kwietnia 2016, 14:13
@przemek1ni: widze ze oglądasz chyba to macho man
Odpisz