Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 września 2012, 13:37

Nazywajcie mnie Komuchem jak chcecie, ale ja jestem za socjalizmem, Jestem socjalistą demokratycznym! Bo wg. mnie Kapitalizm i Demokracja jest jak Komunizm, tylko bynajmniej Komunizm nie ukrywa tego że jest dyktaturą, demokracja owszem...

Avatar
Konto usunięte

18 września 2012, 16:18

Co do demokracji się zgadzam, ale kapitalizm jest całkowitym przeciwieństwem komunizmu.Tak jak napisał mnich robisz co chcesz i nikt ci się nie wpieprza.

Avatar Pikachu

18 września 2012, 18:27

Demokracja NIE JEST ukrytą dyktaturą, a że POlacy byli tacy "mądrzy", że pozwolili PO dalej rządzić to już ich wina oraz tym, którym w ogóle nie chciało się ruszyć dupy na wybory - czyli tym, którzy teraz najbardziej narzekaj, choć nie powinni mieć do tego prawa skoro nie głosowali. To nie wina ustroju, że ludzie nie potrafią prawidłowo wykorzystać swojej władzy.

Avatar chupacabra001

18 września 2012, 19:42

@Pikachu: Tylko nie zaczynaj ***ić o PiS, bo jebnę głowa w biurko...

Avatar Pikachu

18 września 2012, 21:56

@chupacabra001: Gdzie ja mówię o PiS? Lepiej jebnij głową o biurko skoro wszędzie widzisz PiS - co oznacza, że jesteś fanem PO (inaczej by cię nie "prześladował").

Avatar chupacabra001

19 września 2012, 16:06

@Pikachu: Co Ty ***isz? PO nie popieram, nigdzie tego nie pisałem. Po prostu znając Ciebie zaraz będziesz głosić kazania o lordzie Kaczce...

Avatar
Konto usunięte

18 września 2012, 18:44

Dobrze, oczywiście szanuję wasze poglądy, każdy ma prawo mieć swoje, lecz ja zostaję przy swoich. I nie mam zamiaru się kłócić :)

Avatar Mnich1

18 września 2012, 14:49

Dobry boże.... Kapitalizm jest jak Komuna o.o........... Wolna amerykana i 100 % prywatyzacja. Taaa... to bardzo podobne ustroję.
Kapitalizm to bardzo dobry ustrój gdzie nikt ci się nie wpieprza do interesów robisz to co umiesz robić i zarabiasz. Jesteś łamaga ? Umierasz jako żebrak. Jesteś kreatywny ? Zostajesz bogaczem. Socjalizm ? Okradanie bogatych po to by biedni dostali marne grosze od biednych. Jak ja nienawidzę tego ustroju.

Avatar SNIKERSS

18 września 2012, 14:37

za dużo trudnych słów mów coś prostego jak np. lubie placki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry starszy brat

Nie wolno mu mieć emocji

Ładny

Nosz kur...

Faktury spłonęły w Kopenhadze

Sekretna metoda

Tymczasem w 2031

Mało brakowało

Dokąd ten świat zmierza?

Ech...

MUUUU

Opłacało się

Sprawa życia i śmierci

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka