Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pitchu2003

3 kwietnia 2016, 19:03

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 19:17

@pitchu2003: ...skawka

Avatar drzefko

3 kwietnia 2016, 20:48

@pitchu2003: ....tututu

Avatar Maszterek583

4 grudnia 2016, 16:04

@pitchu2003: pa zupa

Avatar Maszterek583

4 grudnia 2016, 16:03

Avatar ptasznik5

13 sierpnia 2016, 13:06

ja tam skacze pomiędzy nimi

Avatar ab2004

4 kwietnia 2016, 19:42

Teraz nic tylko podesłać to Fuzionkowi. XD

Avatar kicius23

3 kwietnia 2016, 19:11

Skalmar nie ma czym pieprzyć.

Delikatnie mówiac.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Historyjka

21 czerwca 2016, 21:19

@kicius23: Wiesz, teoretycznie ma czym i nosi to nawet na wierzchu. Bo widzisz, Skalmar jest kałamarnicą, a one mają swoje narządy płciowe w miejscu, które Ty byś nazwał(a) twarzą. Jego wielki nos to tak naprawdę nie jest nos, tylko... Domyśl się co. Więc ma czym pieprzyć i jak widać - To jest całkiem duże.

Avatar kicius23

22 czerwca 2016, 08:47

@Historyjka: ;-;
Okurde.jpg

Avatar Czyzyk5

3 kwietnia 2016, 21:45

3 to prawda , ale w innym sensie .

Avatar kicius23

4 kwietnia 2016, 08:05

@Czyzyk5: *lenny*

Avatar Patryk_Rozgwiazda

3 kwietnia 2016, 19:44

Od kiedy jestem głupi :p

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

3 kwietnia 2016, 21:37

@Patryk_Rozgwiazda: Jestem tu dłużej ale masz strzalkę w górę.Pozdro

Avatar Patryk_Rozgwiazda

3 kwietnia 2016, 21:44

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

3 kwietnia 2016, 21:17

yyy...ups

Avatar aczan

3 kwietnia 2016, 21:09

U mnie coś nie wyszło bo chyba urodziłem się jako skalmar

Avatar Patongma

3 kwietnia 2016, 19:57

Ja mam ten 3. A w ogóle pie*rzyć to!!Ide na pizze...

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 20:29

@Patongma: Problemy podstawówki? xd

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 19:59

A Plankton to jaki etap ?

Avatar pokasowe

3 kwietnia 2016, 20:17

chyba gimnazjum stwierdzając to xd (fakty)

Avatar Historyjka

3 kwietnia 2016, 19:32

Jestem Skalmarem? Tego bym się nie spodziewała...

Avatar Mewtwo1

3 kwietnia 2016, 19:26

Jestem połączeniem skalmara i spandżboba ._.

Avatar panfikk

3 kwietnia 2016, 19:23

jestem na 3 etapie na miejscu 1 (y)

Avatar kakcioo

3 kwietnia 2016, 19:22

tru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Angielskie śmieszki

Północne Węgry

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka