Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Angielskie śmieszki
Północne Węgry
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 19:03
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:17
@pitchu2003: ...skawka
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:48
@pitchu2003: ....tututu
Odpisz
4 grudnia 2016, 16:04
@pitchu2003: pa zupa
Odpisz
4 grudnia 2016, 16:03
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:06
ja tam skacze pomiędzy nimi
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:42
Teraz nic tylko podesłać to Fuzionkowi. XD
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:11
Skalmar nie ma czym pieprzyć.
Delikatnie mówiac.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:42
@kicius23: mackami *lenny*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:49
@kicius23: Zrobi "hentai tentacle underwater rape"
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:20
@kicius23: toś doje**ł!.
Odpisz
21 czerwca 2016, 21:19
@kicius23: Wiesz, teoretycznie ma czym i nosi to nawet na wierzchu. Bo widzisz, Skalmar jest kałamarnicą, a one mają swoje narządy płciowe w miejscu, które Ty byś nazwał(a) twarzą. Jego wielki nos to tak naprawdę nie jest nos, tylko... Domyśl się co. Więc ma czym pieprzyć i jak widać - To jest całkiem duże.
Odpisz
22 czerwca 2016, 08:47
@Historyjka: ;-;
Okurde.jpg
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:45
3 to prawda , ale w innym sensie .
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:05
@Czyzyk5: *lenny*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:44
Od kiedy jestem głupi :p
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:45
@Patryk_Rozgwiazda: od zawsze
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:47
@Anihilator: :'(
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:18
@Patryk_Rozgwiazda: od kiedy się urodziłeś
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:19
@Patryk_Rozgwiazda: Głowa do góry...Będę Ci zawiązywał pętle ; )
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:20
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: 2 patryk :D
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:37
@Patryk_Rozgwiazda: Jestem tu dłużej ale masz strzalkę w górę.Pozdro
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:44
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: spoko pozdro
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:17
yyy...ups
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:09
U mnie coś nie wyszło bo chyba urodziłem się jako skalmar
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:57
Ja mam ten 3. A w ogóle pie*rzyć to!!Ide na pizze...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:29
@Patongma: Problemy podstawówki? xd
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 19:59
A Plankton to jaki etap ?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:17
chyba gimnazjum stwierdzając to xd (fakty)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:32
Jestem Skalmarem? Tego bym się nie spodziewała...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:26
Jestem połączeniem skalmara i spandżboba ._.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:23
jestem na 3 etapie na miejscu 1 (y)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 19:22
tru
Odpisz