Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2016, 18:20
Nie wolno tak, przecież jest ruda, z osób upośledzonych nie wolno się śmiać
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2016, 18:24
@SynGermanyBall: Ale rude to ty szanuj! A rudych już nie....
Odpisz
30 marca 2016, 18:31
@Mycha2001: A jaka różnica? Odpowiedz, rude szanuj a rudych nie, ruda jesteś że tak piszesz?
Odpisz
30 marca 2016, 18:34
@SynGermanyBall: Niet, oraz jestem facetem no jeszcze chłopakiem.
Odpisz
30 marca 2016, 18:34
@SynGermanyBall: Farbowana ruda
Odpisz
30 marca 2016, 18:35
@Mycha2001: Ok, nie obchodzi mnie to
Odpisz
30 marca 2016, 18:36
@SynGermanyBall: Spk....parodio Germanyballa.
Odpisz
30 marca 2016, 18:42
@SynGermanyBall: Bo rude są ładne xD
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:10
@Mycha2001: No ale dla "Rudego" Jana Bytnara,"Kamienue na szaniec" zrób wyjątek!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:25
@Mycha2001: Chuck Norris.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:26
"kamienue"? Oraz właśnie mi o nim przypomniałeś.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:40
@SynGermanyBall: Najpierw go pytasz o coś, a potem mówisz że cię to nie obchodzi? Żałosne..
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:54
@SynGermanyBall: Blondynki są upośledzone
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:43
@Mycha2001: Ech znowu muszę wyczyścić TouchScreena w telfonie!
Odpisz
10 kwietnia 2016, 01:57
@SynGermanyBall: bo rudzi są na wymarciu według badań w ciągu ok 50 lat mają całkiem zniknąć naturalni rudzi
Odpisz
10 kwietnia 2016, 03:29
@SynGermanyBall: Rude są jak rozwolnienie. Rzadkie, aczkolwiek piękne. ( #r(34)ude )
Odpisz
31 lipca 2021, 15:14
jeszcze Rudy 102
Odpisz
7 marca 2017, 21:51
Ja na jego miejscu bym odpowiedział ,,mam ważniejsze rzeczy na głowie'' i poszedłbym se pykać w call of duty XDDD W MODERN WARFARE 1 OCZYWIŚCIE xd
a i jeszcze jedno KOBIETY TEGO NIE OGARNIESZ! A JAK JUŻ OGARNIESZ TO PO JEDNYM DNIU WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA I OD NOWA
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:01
Kobiety...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:24
@ImALittleDemon12: Ale kobieta kobietę zrozumie...
Matma sama siebie czai!
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:20
@ImALittleDemon12: Matmę ogarniam, kobiety rozpracowywuję już dwa lata z hakiem...
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2016, 18:31
Kobiety nieudolnie próbujące być dominującymi...
Odpisz
30 marca 2016, 19:26
@pavlopavo: atak feminazistek za 3...2...1...
Odpisz
30 marca 2016, 19:35
@maks030707: już się zbliżają słyszysz te wibracje ziemii
Odpisz
30 marca 2016, 20:34
@kektus: you feel vibrations from deep below... The Destroyer has awoken!
za dużo terrarii ;_;
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2016, 06:49
@maks030707: Nope ;-; Ja niby jestem kobietą... ale nie zamierzam się kłócić i wywyższać jak niektóre. Nie znoszę gdy ludzie robią to pomiędzy sobą. W niektórych sytuacjach opisujących kobiety popieram mężczyzn... bo... gdy patrzę na nie to częściowo prawda, jednak nie zawsze :)
Odpisz
10 kwietnia 2016, 03:08
I ten uśmieszek nienawiści :)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:13
>bądź zakompleksionym 15latkiem z małym peniorem
>żadna z koleżanek cie nie chce bo jesteś zbyt żałosny żeby zagadać
>wykorzystaj generator rozmów żeby przedstawiać kobiety jako materialistyczne, irracjonalne suki
>bądź zadowolony z siebie i masturbuj się wściekle do późna
>powtórz
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:39
@gulpin: Dzięki za plan na życie <3
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:00
Chciałabym zobaczyć resztę tej rozmowy:')
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:57
#generATOR
Odpisz
1 kwietnia 2016, 00:06
Kobiety
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:13
@tylko_ja_jestem_po_zerze: ten uczuć kiedy przy takich postach piszą "Kobiety." I dostają po 70 strzałek w gore a ciebie nikt nie zauważył ;__;
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:26
@Jeraszko: Życie ;c
Odpisz
9 kwietnia 2016, 20:02
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:56
Moim zdaniem takie zachowania są bardzo głupie. Jeżeli jej zależy, to czemu to robi? Wystawia chłopaka na próbę, bo tak.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 00:40
ja bym poszedł w pi**u, niech ona za mnie walczy ;D
Odpisz