Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gojira

28 grudnia 2023, 20:26

G#wno burza

Avatar thgikjh

28 listopada 2023, 20:21

Losowe

Avatar Litereallysheep1

25 listopada 2022, 19:59

Zdarzają się fajne żarty o Bogu, ale to jest po prostu beka z religii.

Ah tak, losowe

Avatar kajba

28 czerwca 2023, 22:15

@Litereallysheep1: E tam, jest git

Avatar Tacot20009

6 października 2022, 10:13

Losowe

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2021, 18:53

losowe

Avatar Boberek00

31 maja 2020, 14:31

Pozdrawiam z losowych

Avatar Drag_on

3 sierpnia 2020, 22:38

@Boberek00: dziękuję również pozdrawiam

Avatar Palauball

6 kwietnia 2016, 15:57

Nie lubię żartów o Jezusie i Bogu

Avatar
Aryman

6 kwietnia 2016, 16:02

@Palauball: A to ciekawe, bo ja lubię żarty o Jezusie i Bogu, cóż za zbieg okoliczności.

Avatar Palauball

6 kwietnia 2016, 16:03

Aha

Avatar Palauball

3 stycznia 2019, 16:55

@Palauball: Nie no ten był nawet śmieszny

Avatar
MaciekzPolski

6 kwietnia 2016, 17:07

Jestem obraźliwy i uważam, że jest to chrześcijańskie.

Avatar MrCienki

24 grudnia 2016, 07:29

you made my day.

Avatar Pikachu221

16 kwietnia 2016, 00:40

to jest grzech

Avatar pitchu2003

6 kwietnia 2016, 14:22

dla tych co nierozumią....

chodzi o to że smok 🐉 na obrazku to jedna z postaci dragon Ball. ma na imię shenron i po zebraniu siedmiu smoczych kul (ang. dragon balls) pojawia się by spełnić dowolne życzenie np. zmartwychwstanie.

dla nie kumatych druga postać to Jezus.

tak więc..

w obrazku chodzi o to że ktoś lub sam Jezus zarzyczyl od shenrona zmartwychwstania

Avatar Monnx

6 kwietnia 2016, 14:27

@pitchu2003: "zarzyczył" - ty myślisz że Figaro nie widzi, śmieszku?

Avatar pitchu2003

6 kwietnia 2016, 14:35

@Monnx: :)

Avatar Piotro165

10 kwietnia 2016, 23:46

@pitchu2003: Każdy zna DB z Jezusem trudniej ale większość też go zna

Avatar DominaxD

11 kwietnia 2016, 15:45

@pitchu2003: Nie jestem pewna, ale chyba ludzie by powinni poprosić Shenrona o wskrzeszenie Jezusa, bo przecież smocze kule są ukryte na Ziemi.

Avatar matiExtreme

6 kwietnia 2016, 16:01

Nie śmieszne, zdarzały się fajne żarty o bogu ale to jest beznadziejne

Avatar Piotro165

10 kwietnia 2016, 23:47

@matiExtreme: nie to jest niezłe

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 14:26

Nie powinno się żartować z Jezusa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (55)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (55)
Avatar pan_hejter

8 kwietnia 2016, 15:16

@srarwars: ja zazwyczaj krzyczę coś w stylu k**a mać. a więc jestem wyznawcom k*rwy?

Avatar Piotro165

10 kwietnia 2016, 23:43

To nie to samo kościół chreścijański dzieli się na kilka różnych

Avatar Bujaczek

6 kwietnia 2016, 16:11

Nie dość że nie śmieszne to jeszcze obraźliwe dla wierzących. Autorze czy jesteś zadowolony z zepsucia mi humoru po innych obrazkach oraz obrażenia sporej liczby katolików na jeja?

Avatar Casual_Fox

7 kwietnia 2016, 07:03

@Bujaczek: dla mnis śmieszne bo można poczytać niezły Shitstorm

Avatar ZabojczaPelnia

6 kwietnia 2016, 15:37

Szczerze , to jak dla mnie ten obrazek jest po prostu głupi , ale każdy ma swoje zdanie .
\___________/ -pudło na hejty
Jestem chrześcijanką i tego typu mnie obrażają .
Czy tylko moim zdaniem na główną nie powinny trafiać obrazki obrażające jakąkolwiek religię ?
Nie chodzi tu tylko o chrześcijan, ale i o muzułmanów, żydów , buddystów , światków Jehowy czy chociażby tych , którzy wyznają latającego boga spaghetti .
Żartów z ateistów też .
A teraz do tej ostatniej grupy :
To , że Wy nie wierzycie w Boga i Jezusa , nie oznacza , że macie prawo Ich obrażać . Zrozumcie ludzi w Nich wierzących i odnoście się do Nich z krztą szacunku . Czy to takie trudne ?
Nie potępiam ateistów . To Ich wybór , że w nikogo nie wierzą . Proszę dlatego o to samo :)
Pozdrawiam i przepraszam za tak długi komentarz , którego Nikt nie przeczyta ...

Avatar pan_hejter

6 kwietnia 2016, 15:42

@ZabojczaPelnia: jeśli chcesz się śmiać z czegokolwiek to najpierw naucz się śmiać z siebie. Co drugi obrazek kogoś obraża w sumie to wrzucajmy na jeja białe prostokąty, chwila to rasistowskie więc zamknijmy strone koniec i zero klótni.

Avatar masterhardkore

6 kwietnia 2016, 15:47

@ZabojczaPelnia: wiesz po 1 jeja to strona rozrywkowa i każdy się lubi pośmiać a po 2 zniknięcie żartów z relegi jest tak prawdopodobne jak zniknięcie spamowania słowem było

Avatar SetAbominae

Edytowano - 6 kwietnia 2016, 23:01

@ZabojczaPelnia: Żarty politycznie niepoprawne i czarny humor to dla wielu najlepsze źródło rozrywki. Może po prostu powinne zostać wprowadzone kategorie, jak na 4chanie

Avatar shizofrenik

6 kwietnia 2016, 17:51

Nie czytaj komentarzy, nie czytaj komentarzy... nie ma sensu wdawanie się w kłótnie bo nikt nie uszanuje twojej religii... nie czytaj komentarzy...

Avatar Near1

6 kwietnia 2016, 18:09

@shizofrenik: Dziękuję za ostrzeżenie :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Niezniszczalne

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka