Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2020, 22:19
Ciasto w kształcie Lenina, cała rodzina je wcina
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:43
A i się wyjaśniło gdzie się podział Lenin. Bo w piekle go nie umiałem znaleźć.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:11
@Demon_123: Bo nie wchodziłeś do pokoju doradców. Stalin mi mówił że lenin jest lewą. ręką diabła
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:19
@Komandor_Brytania: Zaraz, zaraz. COOOOOO TY ROBISZ W ŚWIECIE ŻYWYCH !?!?!?!?!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 22:25
@Demon_123: Ja? Ech, tłumaczę ;-; Z Tygrysa 007 uciekłem i ukryłem się w Alpach. Ale Norymberga ibtak mnie dopadła, na szczęście mnie ułaskawili. Od tamtej pory, przez 10 lat służyłem w Bundescwerze, a potrm przeniosłem się na Wyspy, wstąpiłem do Królewskich Wojsk Pancernych i zostałem pełnokrwistym Brytyjczykiem. A, Stalin mi mówił równierz że Hitler jest diabłem ; v
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:55
@Komandor_Brytania: Coś mi się wykres nie zgadza poczekaj.
Odpisz
15 października 2017, 21:34
@Komandor_Brytania: Ah, czasy gdy albo udawalas albo pokazywales kim jestes
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:18
i tu nagle skapnęła się, że pomyliła dziadka z tortem ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:39
@Avenhart: Dziadka? Lenin nie miał dzieci.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:17
Nikt tego nie wie ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:20
@Avenhart: Ale Lenin nie miał dzieci, to jest fakt.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:21
Nie pojąłeś czy co ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:27
@Avenhart: Wszystko pojąłem, a ty po prostu nie wiesz co mówisz.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:34
Jesteś za bardzo poważny ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:41
@Avenhart: A może to ty jesteś zupełnie niepoważny?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:10
emm ;-; Masz 13 lat ;-; srsl ;-;
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:44
@Avenhart: Czyżbyś nie zauważył, że robię sobie z ciebie jaja?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:01
skończmy to milordzie ;-;
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2016, 16:03
@Avenhart: [K]
Odpisz
13 kwietnia 2016, 23:03
Za taki tort to wszcząłbym rewolucję.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:48
O ku*wa moje oczy
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:18
Jadłbym :D
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:38
toć to kannibalizm
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:52
"Sasza, zjedz kawałek wujka Lenina"
Odpisz
1 kwietnia 2016, 22:26
myślałem że ta jego kołdra to tort a ten dziadek jest prawdziwym trupem ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2016, 22:58
@PanSowa12: ja też ;___;
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 00:27
@PanSowa12: tóż to Lenin
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:40
@PanSowa12: Lenin nie miał dzieci
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:33
mam ochote na słodkie
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:27
jedłabym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:25
Chcę ciastową głowę towarzysza Lenina.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:11
To uczucie gdy okropnie mocno zmieniłeś historię, a kończysz jako tort.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:04
Lenin nigdy nie był tak smakowity!
Odpisz
1 kwietnia 2016, 22:13
lenin?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 00:28
@ozi12: tak
Odpisz