Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheUltimateBrony

2 kwietnia 2016, 02:34

Ee tam, ja kiedyś miałem wiadro pełne Lego i jako niedoszły informatyk wiem, że nadepnięcie na końcówkę plastikową od RJ'tki (kabla od internetu) boli kilkanaście razy bardziej. ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2016, 09:11

@TheUltimateBrony: Nadepnąłeś? ;v

Avatar TheUltimateBrony

28 kwietnia 2016, 11:38

Nom, nie polecam :v

Avatar SomebodyNobody

2 kwietnia 2016, 00:29

Jestem tym wyjątkowym człowiekeiem, który odrywa sobie skórki przy paznokciach, chodzi po lego, żre cytryny jak cukierki i... co jest ze mną nie tak ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 15:54

@SomebodyNobody: U mnie kochają kwaśne <3

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 22:54

@SomebodyNobody: Jesteś Chuckiem Norrisem nr. 2

Avatar kacper5656

5 kwietnia 2016, 19:00

Jak grzyby teemo

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 18:18

Na tym obrazku nie ma żadne-...
.
.
.
KU*WA MOJA NOGA

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 17:48

Było

Avatar koberek

5 kwietnia 2016, 16:22

Spie..alam z tej planety

Avatar DarthKrooge

1 kwietnia 2016, 20:14

Jeszcze nigdy nie nadepnąłem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar DarthKrooge

2 kwietnia 2016, 16:34

@kasjan132pl: no niby u kolegi w SA ale to raz ;-; i przez okolo godzine ;-;

Avatar mamszczurke

5 kwietnia 2016, 15:00

@DarthKrooge: U kolegi jak byliśmy w domu dziecka

Avatar aczan

5 kwietnia 2016, 14:42

Lego ninja

Avatar PhoneGirl

5 kwietnia 2016, 12:22

Mam takie ;__; A co gorsza pół się pogubiło ;-;

Avatar Brind

2 kwietnia 2016, 22:20

Przezroczyste lego leży ci wpie**olić

Avatar przemo192

1 kwietnia 2016, 20:15

przesrane?
nie mam zamiaru ich jeść.....
no chyba że byłyby z czekolady

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar przemo192

2 kwietnia 2016, 11:45

Avatar kasjan132pl

2 kwietnia 2016, 12:21

Avatar coolskeleton95

2 kwietnia 2016, 08:47

Mam pełno takich.

Avatar assassin11

1 kwietnia 2016, 21:53

zakamuflowane pułapki na nogi

Avatar Bastil123

1 kwietnia 2016, 20:55

Przezroczyste =/= Niewidoczne.

Avatar Niszczyiel

1 kwietnia 2016, 20:21

;-; *Odkurza pokój* Nie dopadniecie mnie wy złe cholery

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka