Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2016, 02:34
Ee tam, ja kiedyś miałem wiadro pełne Lego i jako niedoszły informatyk wiem, że nadepnięcie na końcówkę plastikową od RJ'tki (kabla od internetu) boli kilkanaście razy bardziej. ;-;
Odpisz
28 kwietnia 2016, 09:11
@TheUltimateBrony: Nadepnąłeś? ;v
Odpisz
28 kwietnia 2016, 11:38
Nom, nie polecam :v
Odpisz
2 kwietnia 2016, 00:29
Jestem tym wyjątkowym człowiekeiem, który odrywa sobie skórki przy paznokciach, chodzi po lego, żre cytryny jak cukierki i... co jest ze mną nie tak ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:21
@SomebodyNobody: co dziwnego w tym że jesz cytryny?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:31
Że są kwaśne i raczej mało ludzi tak robi .-.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 12:04
@SomebodyNobody: Mało ludzi? Więc moja szkoła to ultrarzadka sekta cytrynożerców.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 12:49
@SomebodyNobody: Jesteś moim bliźniakiem.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:15
Ciesz się, ja znam tylko 2 osoby które tak robią, reakcja reszty jest w stylu "WTH CZYM TY JESTEŚ JAK MOŻESZ TO JEŚĆ". No tak w skrócie.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:54
@SomebodyNobody: U mnie kochają kwaśne <3
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:54
@SomebodyNobody: Jesteś Chuckiem Norrisem nr. 2
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:00
Jak grzyby teemo
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:18
Na tym obrazku nie ma żadne-...
.
.
.
KU*WA MOJA NOGA
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:48
Było
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:22
Spie..alam z tej planety
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:14
Jeszcze nigdy nie nadepnąłem.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:23
@DarthKrooge: To znaczy, że nigdy nie poznałeś miary niewyobrażalnego bólu. Nawet ci zazdroszczę.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 21:58
@NieidealnieNiebanalna: heh
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:14
@DarthKrooge: porównanie tego uczucia to tak jakby zamknęli cię na dożywocie w więzieniu dzień przed premierą hl3 i nowego gta
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:28
@kasjan132pl: nie gralem nigdy w gta ani żadnego hl ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 12:22
@DarthKrooge: *zakopuje cie żywcem*
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2016, 12:42
@kasjan132pl: Ej no bez przesady ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 14:31
@DarthKrooge: hl rozumiem, ale jak można chociaż nie spróbować zagrać w GTA
Odpisz
2 kwietnia 2016, 16:34
@kasjan132pl: no niby u kolegi w SA ale to raz ;-; i przez okolo godzine ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:00
@DarthKrooge: U kolegi jak byliśmy w domu dziecka
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:42
Lego ninja
Odpisz
5 kwietnia 2016, 12:22
Mam takie ;__; A co gorsza pół się pogubiło ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:20
Przezroczyste lego leży ci wpie**olić
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:15
przesrane?
nie mam zamiaru ich jeść.....
no chyba że byłyby z czekolady
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:18
@przemo192: Jak na nie nadepniesz to się zesrasz z bólu.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2016, 20:19
próbowałem.....
nic się nie stało...
w sumie to pękły no ale co tam...
oczywiście klocki
[historia prawdziwa]
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:15
@przemo192: napisałeś to pierwszego kwietnia, mam rozumieć to jako żart?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:45
@kasjan132pl: nie
Odpisz
2 kwietnia 2016, 12:21
@przemo192: :(
Odpisz
2 kwietnia 2016, 08:47
Mam pełno takich.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 21:53
zakamuflowane pułapki na nogi
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:55
Przezroczyste =/= Niewidoczne.
Odpisz
1 kwietnia 2016, 20:21
;-; *Odkurza pokój* Nie dopadniecie mnie wy złe cholery
Odpisz