Gdy okazało się, że nowa kategoria była żartem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Cel namierzony
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 kwietnia 2016, 23:17
Raczej taka reakcja, bo to nikogo nie zdziwiło XD
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:26
Moje profilowe...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 15:58
Deadpool już jest nudny....
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:53
Tak samo jak żywot większość na tej planecie.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:22
@LIPERS: ?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 12:07
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:33
@Zeromus: Daj to Adminowi, ten obrazek jest z drugiego kwietnia (patrz daty komentarzy niżej).
Odpisz
15 kwietnia 2016, 13:14
Ale... no... ahhh....
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:00
Ale kategoria Anime była by przydatna.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 12:12
@Zygarde: Do fapania, hm? Jak chcesz to jest tag Anime.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 12:12
Cholera, szybki jesteś!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 11:12
Śmiechłem
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:55
O, czyli słowo "żart" już wymieniliśmy w j. polskim na "prank"?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 11:15
@Fox__: ?Z tego wynika że tak
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:45
główna bo martwy basen
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:47
@PanSowa12: zastanawiam sie czemju na tablecie nie można edytować komentarzy
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:46
główna bo martwy basen
czy "pula śmierci" jak kto woli
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:22
NO SHIT?!
To było wiadome już wcześniej...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:01
Wielka Szkoda. Byłby śmietnik na obrazki ze zwierzogrodem.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:08
@Isgaroth: Ja rozumiem - możesz sobie nienawidzić zwierzogród ze swoich jakiś tam powodów, nie wnikam, ale pisanie komentarzy takich jak ten wcale nie poprawia sytuacji i tylko prowadzi do kolejnego niepotrzebnego shitstormu.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:12
@Isgaroth: Dobra widzę jeden powiedział a lemingi będą podążać.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 10:23
@TheGardenPL: Kiedy obrazki ze Zwierzogrodem są jak z Undertale, w 94% nieśmieszne. Nie mam nic do Zwierzogrodu, ale te obrazki to po prostu spam.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 09:59
A szkoda. Przyjemnie się czytało ten cały shitstorm na temat furry.
Odpisz