memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 kwietnia 2016, 15:12
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:22
Ucz mje miszczu pajta
17 kwietnia 2016, 12:51
@SetAbominae: Pajtatatatata...
6 kwietnia 2016, 00:05
o tobie też nie ma w bibli ty szatanie dzwonić po księdza egzorcyste
6 kwietnia 2016, 00:56
@seba263: \( •3•)_† Prosz oto twój egzorcysta
6 kwietnia 2016, 00:57
Taki tam trochę upośledzony.
6 kwietnia 2016, 21:01
dzięki przyda się
6 kwietnia 2016, 18:02
co to za bzdury autorze?
6 kwietnia 2016, 15:54
Tak samo jak o kotach podobno :)
3 kwietnia 2016, 15:57
o czarnych i żółtych też nic w biblii nie widziałem...
5 kwietnia 2016, 18:13
@przemo192: Haha, ale na serio to nie szukałeś zbyt dokładnie.
5 kwietnia 2016, 23:08
@Omeg12:
5 kwietnia 2016, 22:10
o "ortodoksyjnych prawosławnych grupach" też nie ma nic w Biblii, więc w czym problem?
5 kwietnia 2016, 21:14
A to nie prawda?
5 kwietnia 2016, 19:44
Prawie tak samo jak ze szczepionkami.
5 kwietnia 2016, 18:16
Nie ma o mnie mowy w biblii... NO KU*WA SPŁONĘ.
5 kwietnia 2016, 19:33
@xd_ailatan: Jesteś wspomniany/ana jako człowiek xDDD
Nie ma mnie w Biblii. Jestem wcieleniem szatana >:-D
5 kwietnia 2016, 18:09
o tej prawosławnej też nie było w bibli a to szatan.
5 kwietnia 2016, 08:45
było
3 kwietnia 2016, 21:04
o większości moich znajomych nie ma w bibli... A to szatany >:(
3 kwietnia 2016, 20:38
skąd oni to wiedzą 0:)
3 kwietnia 2016, 15:03
O Polsce też nie ma mowy w biblii... Polska to wcielenie szatana! Spalić! Rozwalić! Zburzyć! Zniszczyć!
3 kwietnia 2016, 15:06
@Hirohito: sam jesteś wcieleniem szatana...#YOLO #THUGLIFE #XD
3 kwietnia 2016, 15:07
@Hirohito: a Chrystus siostrze Faustynie mówił że Polska ma specjalne miejsce w katolicyźmie... Teraz mówią że jesteśmy najbardziej świeckim krajem w EU... ... Dobrze że bronimy wiary i jako jedyni chcemy wytępić ISISowe kebaby...
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 15:07
@Hirohito: I zjeść!
@Hirohito: I teraz najprawdopodobniej dostaniesz strzałki w dół, bo ludzie nie łapią żartu.
3 kwietnia 2016, 15:08
@Benito_Mussolini: Co poradzisz, taki kraj.
3 kwietnia 2016, 15:09
@Hirohito: Łączę się w bulu i nadzieji.
3 kwietnia 2016, 15:41
drugim najbardziej świeckim. Zapomniałeś o watykanie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 15:12
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:22
Ucz mje miszczu pajta
Odpisz
17 kwietnia 2016, 12:51
@SetAbominae: Pajtatatatata...
Odpisz
6 kwietnia 2016, 00:05
o tobie też nie ma w bibli ty szatanie dzwonić po księdza egzorcyste
Odpisz
6 kwietnia 2016, 00:56
@seba263: \( •3•)_†
Prosz oto twój egzorcysta
Odpisz
6 kwietnia 2016, 00:57
Taki tam trochę upośledzony.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 21:01
dzięki przyda się
Odpisz
6 kwietnia 2016, 18:02
co to za bzdury autorze?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 15:54
Tak samo jak o kotach podobno :)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:57
o czarnych i żółtych też nic w biblii nie widziałem...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:13
@przemo192: Haha, ale na serio to nie szukałeś zbyt dokładnie.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 23:08
@Omeg12:
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:10
o "ortodoksyjnych prawosławnych grupach" też nie ma nic w Biblii, więc w czym problem?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:14
A to nie prawda?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:44
Prawie tak samo jak ze szczepionkami.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:16
Nie ma o mnie mowy w biblii... NO KU*WA SPŁONĘ.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:33
@xd_ailatan: Jesteś wspomniany/ana jako człowiek xDDD
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:16
Nie ma mnie w Biblii.
Jestem wcieleniem szatana >:-D
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:09
o tej prawosławnej też nie było w bibli a to szatan.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 08:45
było
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:04
o większości moich znajomych nie ma w bibli... A to szatany >:(
Odpisz
3 kwietnia 2016, 20:38
skąd oni to wiedzą 0:)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:03
O Polsce też nie ma mowy w biblii... Polska to wcielenie szatana! Spalić! Rozwalić! Zburzyć! Zniszczyć!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:06
@Hirohito: sam jesteś wcieleniem szatana...#YOLO #THUGLIFE #XD
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:07
@Hirohito: a Chrystus siostrze Faustynie mówił że Polska ma specjalne miejsce w katolicyźmie... Teraz mówią że jesteśmy najbardziej świeckim krajem w EU... ... Dobrze że bronimy wiary i jako jedyni chcemy wytępić ISISowe kebaby...
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 15:07
@Hirohito: I zjeść!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:07
@Hirohito:
I teraz najprawdopodobniej dostaniesz strzałki w dół, bo ludzie nie łapią żartu.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:08
@Benito_Mussolini:
Co poradzisz, taki kraj.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:09
@Hirohito:
Łączę się w bulu i nadzieji.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:41
drugim najbardziej świeckim. Zapomniałeś o watykanie.
Odpisz