Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2016, 09:30
Atari ma dobre gry.
Odpisz
1 lutego 2018, 19:11
@lolipop10: Szczególnie E.T.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 16:01
[*]
Odpisz
14 kwietnia 2016, 08:22
PC po prostu mjało większe możliwości
Odpisz
4 kwietnia 2016, 06:11
ale pracownicy z Atari stworzyli z ubisoftem the crew
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:15
@kapitan_puszeg: jako atari to chodziło o 1 komputery. chodzi o to że atari z commodorem walczyli kto ma lepszy komputer i nagle pojawił się windows który wygrał
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:00
@Kijox: Windows jest systemem, poza tym zaczęło się od MS-DOS
Odpisz
12 kwietnia 2016, 13:53
@kapitan_puszeg: k
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:38
@kapitan_puszeg: No bo przecież The Crew jest tak rewelacyjneeeeee, a no tak, nie jest
Odpisz
4 kwietnia 2016, 08:10
Ale oni głównie produkowali hardware, więc dlaczego insynuujesz, że zniszczyła ich firma produkująca software?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:58
@Axl_MMX: pewnie dla tego że walczyli która konsola do gier będzie lepsza a wyparł ich system na którym obecnie jest masę gier
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:55
Tyle że to producenci komputerów. Owszem, Atari stworzyło parę konsol, ale jeżeli chodzi o rywalizację z Commodore, to może chodzić tylko o PC.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:39
@Axl_MMX: ale system Windows jest prosty w obsłudze
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:36
No dobra, ale co to ma do tego, że producent software zniszczył producentów hardware?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:30
commodore ma wypuścić telefon
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:06
@NorthKoreaBall: Z możliwością nagrywania gier i rozmów na kasety ;)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:49
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Ja bym taki chciał xd
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:11
Atari jest samo sobie winne
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:27
@przemek1ni: no
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:53
@przemek1ni: Możesz przybliżyć?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:26
@przemek1ni: Czym?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 17:56
@maroko11: Przepraszam, ale nie mam nastroju do pisania dłuższych komentarzy. Polecę tylko artykuł na wiki o Atari z naciskiem na amerykański krach konsolowy roku 1983. Atari go spowodowało zapychając rynek growy produktami tak słabej jakości, że ludzie stracili zaufanie do tej branży. Atari nigdy nie odtworzyło swojej pozycji z lat osiemdziesiątych, nigdy nie wydali na rynek kolejnej dobrej konsoli, a to na nich znali się najlepiej.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 18:10
@przemek1ni: Czyli strzelili sobie w kolano xD
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 16:37
@maroko11: Z łuku. #nawiązaniedoskyrima
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:39
E.T. na 2600 było wszystkiemu winne #krach1982newerforget
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:01
Tak. E.T to było gówno
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:10
klasyk
Odpisz
3 kwietnia 2016, 22:26
za to instrukcje obsługi faktycznie były do czegoś przydatne a nie pełno żargonu urzędniczego i niepełny poradnik o instalacji o ile jest instrukcja jest a nie sam sposób kontaktu z supportem
a wsparcie techniczne faktycznie znało się na rzeczy
Odpisz