Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
A, okej
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2017, 23:08
Ja bym powiedziała tak
Odpisz
19 grudnia 2016, 00:31
To ja już wolę kupić złoty pierścionek z diamentem.Przynajmniej będzie taniej.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:26
gdyby była czarna to dopiero coś
Odpisz
19 grudnia 2016, 00:30
@ozi12: ale chyba właśnie jest
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:11
fajne.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:05
Oczywiście to że czarny trzyma kubełek z KFC jest przypadkiem. Żadeeen Rasizm...
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:39
@MineDan: Wal sie krakersie z twoją poprawnością polityczną.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:47
@LIPERS: http://www.obrazki.jeja.pl/215263,poprosze-teraz-o-2-minuty-ciszy.html
Odpisz
12 kwietnia 2016, 18:48
@MineDan: http://www.obrazki.jeja.pl/215263,poprosze-teraz-o-2-minuty-ciszy.html
Odpisz
12 kwietnia 2016, 14:37
Wyższy poziom miszcza fotoszo... Eee tam, pozostaje pytania co on tak naprawdę tam trzymał (musiało być duże)
Dobra tez tak chce
Odpisz
12 kwietnia 2016, 14:28
nowoczesne pierścionki
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:14
Proszę niech on za mnie wyjdzie *-*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:14
Dałbym Ci większy :v
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:16
@Milord404: Wyjdź za mnie *-*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:19
A wyjdę ^̮^ *daje większy kubeł kurczaków i pierścionek*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:20
@Milord404: *-*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:21
Mógłbym ci dać więcej kurczaków, ale... zachowam je dla siebie.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:21
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ty zuy człowieku xd
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:22
Teraz mam "szonę", która uwielbia KFC jak ja (*_*)♡ xd
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:23
@Milord404: *-*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:25
♡ KFC & Crunky ☆-☆
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:26
@Milord404: *°*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:28
(*_*) ^̮^ (•ω•) ♡-♡
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:30
Jakoz ze jestem mila osoba mesz *daje w cholere duzy kubel kurczakow z KFC*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:32
Ty mi chcesz ukraść życia miłość? Ja mam takie rzeczy hurtowo!!! ಠ_ಠ
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:33
@Milord404: Gdybym byla homo z checia powalczylabym o Kranki... jednak ze jam hetero, to daje jej kubeł gdyz kce byc mila ;---;
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:33
*bierze * tyle kurczaka... *-* dziękuję
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:35
Ale nadal jesteś moją szoną? :c
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:36
A proszem...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:03
@Milord404: Tag
Odpisz
4 kwietnia 2016, 12:53
Ja dał bym Ci całą ciężarówke :v
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:37
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ch*j, ale szczery.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:16
Feminizm:Poczatek
Odpisz