Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2016, 11:43
Współczuje..ale i tak w Polsce jest gorzej
Odpisz
23 kwietnia 2016, 18:34
Tu są trzy pory roku. Nie ma jesieni, co można udokumentować chociażby tym że to drzewo ma liście w zimie
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:46
Mleczny deszcz? ja to nazywam Deszczem Miłości
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:49
Gorzej być nie mogło...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:56
A imigranci?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:57
@polandball1: No tak... ale od Imigrantow juz teraz nie ma nic gorszego
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:59
A Polacy/Janusze puszczający Gang albanii w metrze w Angli?? (nie pytaj)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:59
@polandball1: W Niemczech nie grozi mi Albaniocepcja
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:01
Zazdroszczę bo w Angli to Król Popek (Paweł Rak Tak nazywa się popek :/ ) II krul Anglii Polski i Albanii -_-
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:02
@polandball1: Nie dziwie sie, skoro w Anglii tylu polakow... niech zaloza jakas kolonie tam...
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 00:04
No to mamy w USA, Brazylia, Argentyna, Niemcy , Francja i Anglia
Odpisz
4 kwietnia 2016, 13:05
@polandball1: A w Azji?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 13:16
W Azji to mało Polaków. Głównie w Amerykach i w Europie
Odpisz
4 kwietnia 2016, 13:26
@polandball1: No w sumie... ale duzo polakow tez w Ukrainie jest
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 13:37
Polska: 36,5 mln; 37,3 mln. przy populacji 38,5 mln.
Stany Zjednoczone: 9,5 mln
Niemcy: 1,5–2,0 mln
Kanada: 984 565
Francja: 900 000
Brazylia: 800 000 – 3 000 000
Wielka Brytania: 600 000
Argentyna: ok. 500 000
Białoruś: 294 549
Litwa: 200 319
Ukraina: 144 130
Holandia: 137 794
Irlandia: 122 585
Szwecja: 100 000
Norwegia: 91 000
Australia: 78 340
Rosja: 73 000
Belgia: 70 000
Łotwa: 51 995
Włochy: 50 790
Grecja: 50 000
Hiszpania: 44 147
Czechy: 39 269
Austria: 36 775
Kazachstan: 34 057
Islandia: 9 000
Węgry: 7 001
Turcja: 5 000
Mołdawia: 4 174
Rumunia: 3 559
Słowacja: 3 084
Estonia: 2 035
reszta świata: ponad 500 000
Odpisz
4 kwietnia 2016, 13:46
@polandball1: Ło faq... i ja naleze do tych 2 mln...
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 13:53
Ja jestem zameldowany w Anglii ;-; Byłem w Rosji na Ukrainie w Białorusi na Litwie w Czechach i na Węgrzech (Anglii i Niemczech mam rodzinę. W Niemczech Dziadków a w Anglii Ojca i wujka)
nobody cares
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:00
@polandball1: Heh... ja tylko w Niemczech bylam xd
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:06
Chce teź jechać do Francji lub Włoch Ale ci imigranci mnie wku*wiają
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:08
@polandball1: To wracaj do Polski...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:11
To do Węgier lub do Rosji
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:32
@polandball1: Byle gdzies ale nie do Niemiec czy Francji. Polecam Czechy
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 14:50
Do krecików? Nie lepej na Słowacje?
Odpisz
4 kwietnia 2016, 14:58
@polandball1: Slowenia xd
Odpisz
4 kwietnia 2016, 07:41
Teletubisiowy krem?
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:42
Biedne Niemcy
(kurczok)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:50
@polandball1: [*]
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:50
#prayforberlin
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:52
@polandball1: #PreyForMojeMiastoAleTakCzySiakNiePodamNawetBundeslandu ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:55
Podaj plz bo moja rodzina w Bawari
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:56
@polandball1: Mam blisko bo Badenia itd... znam pelna nazwe ale po dojczlandzku ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:57
A to na zachód
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:58
@polandball1: Mam 50 km do Lindau, wiec na poludniu mieszkam. Cos moja rodzina kocha poludnia, bo jam ze slaska...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:03
To nie daleko Szwajcarii? Ja tam z pomorza i do bawari i do Hamburga
Odpisz
4 kwietnia 2016, 04:38
@polandball1:
Odpisz
4 kwietnia 2016, 06:34
@polandball1: Nom, mam bliziutko Alpy :>
Odpisz
4 kwietnia 2016, 00:17
Kurczok jest w niebie ;-; To dlatego zniknął ;-;
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:45
Kurczok °~°
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:42
mleczny deszcz (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)[̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]
Odpisz
3 kwietnia 2016, 23:42
Kurczok!
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 23:41
;-; kurczok!
Odpisz