Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2016, 15:03
Ja bym wolał Super Mario Maker i Rabbits :P
Odpisz
3 września 2016, 09:58
@Wiciu_Wiktorio: mario maker na wii? *Klaszczący tłum*
Odpisz
15 października 2016, 19:53
@Wiciu_Wiktorio: Rabbits? Rabbids to pierwsze, która część to drugie
Odpisz
31 października 2016, 12:42
@arenak1111: to z raymanem
Odpisz
31 października 2016, 14:50
@Wiciu_Wiktorio: Z Raymanem wyszły dwie części Ku*wików
Odpisz
16 lipca 2016, 10:28
Co za zło JPRLD
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:57
@arenak1111: ty pierlodisz?
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2016, 11:18
Zaraz będzie Piła+Mylittlepony
bo tak
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 15:09
A może to dla osób które mają młodszą siostrę? :p
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:03
@Nela2123: Lub kuzyna...
ma siedem lat...
uwielbia Barbie...
Ciekawe dlaczego? (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:48
@CukiereczeQ: Ty chory po je*ie ;-;
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:48
@NorthKoreaBall: Dziękuję za komplement. .-.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 06:53
@NorthKoreaBall: Bywa :3
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:04
no w sumie racja.. na chu* komu zelda xd
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:26
@Riquinds: Hahahahah. To był sarkazm, prawda?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 09:04
@FoxyFox: oczywiście ;)
Odpisz
14 kwietnia 2016, 13:45
@Riquinds: Ufff...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 16:24
przetnij folię i weź grę, którą chcesz.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:18
@FoxyFox: Tak też można.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:27
@LiliPlQ: No właśnie.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:37
czemu u nas w sochaczewie nie ma takich stoisk ,-.-, no niby jest róg gier w tesco, ale tam zawsze jest tylko farcry, jakieś badziewia i the binding of ajzak
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:20
@kubczakof: masz coś do farcry masz coś do mnie
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 20:27
@masterhardkore: farcry jest spoko, mam na myśli że gier mało, the binding of isaac też spk
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:42
@kubczakof: no i tak ma ku*wa być ( nie chodzi że gier mało jak by co )
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:33
Twin?
Twin = bliźnięta?
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 17:28
ja chce księżniczke!!!!! Xd
- Ironia
this is barbie girl
this is plastick is fantastick
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:47
@pokasowe: Porąbałeś słowa heuhueuheuh
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 18:29
@Soberker: On po prostu działa jak dziecko, usłyszał tak więc tak pisze .-.
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 19:13
@Soberker: wię, [IRONIA]
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 19:14
@makajet: i jak coś do mnie masz to masz problem i się odpie**ol, a jeja to serwis gdzie można używać ironi jeśli nie wiesz co to, to się dowiedz i wróć
ps gdybym napisał dobrze to nic zero reakcji a tak jest i wiem że jest źle...
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 18:04
"No k**wa, no nie. No po prostu k**wa nie! Boże! Czy ty to widzisz?!"
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:17
Zestaw dla siostry i brata.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:11
Po co sprzedawać jedno gowno, jak można sprzedawać dwa gówna na raz.
Odpisz
5 października 2016, 16:19
@shrekt: masz coś do The Legend Of Zelda?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:15
do tego powinien być pad a nie barbie
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:51
Ja tutaj widzę zestaw: The Legend of Zelda + Friesbie gratis.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:53
@DanateDMC: Z żyletkami?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 15:32
No racja, sprzedawać Binary Domain ? Zdzierstwo...
Odpisz